Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

Witam,

chciałam zapytać o taką rzecz: dokonałam cesji usług stacjonarnych (telefon stacjonarny i neostrada), od 26.02. czyli od nowego okresu rozliczeniowego będzie ta usługa dopisana do mojego konta abonenckiego. Dokonałam również przedłużenia umowy na abon. telefoniczny w abonamencie wspólnym, jutro tj. 16.02. ma przyjechać kurier, umowa zacznie obowiązywać od 16 marca dopiero - czyli tak jak mam okres rozl. do abonamentu. No i pytanie moje brzmi : czy będę mogła skorzystać z rabatu orange open extra? Wyczytuję na stronie orange, że jedną usługę muszę już miec, a drugą dokupić lub przedłużyć, a jutro, czyli w momencie podpisania umowy, jeszcze tej usługi stacjonarnej de facto mieć  jeszcze nie będę. Proszę o odpowiedź, bo już nie wiem, czy przyjmować przesyłkę od kuriera, czy wstrzymać się z podpisywaniem do po 26.02? Chyba, że źle coś interpretuję:)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

W marcu dopiero będziesz miał moment aktywacji. Potem do dwóch okresów rozliczeniowych powinien być włączony rabat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

@elina upraszczając, kiedyś jedna z usług musi być pierwsza, żeby skorzystanie z drugiej uprawniało do rabatu. Bardziej zainteresowałbym się jakie oferty wykluczają możliwość skorzystania z rabat OOExtra... ale to jak doczytam. Należy też pamiętać o zapisie określającym kiedy nabywa się uprawnienie do rabatu : cyt. z regulaminu "Rabat Open Extra zaczniemy naliczać najpóźniej od drugiego cyklu rozliczeniowego, następującego po spełnieniu warunków uprawniających do jego udzielenia. "


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

Na podstawie Twoje wpisu ciężko określić, czy wszystkie warunki promocji Orange Open Extra są spełnione. Ale sam start ofert różny nie jest przeszkodą.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

Usługi jakie posiadam to:

-abonament w trakcie przedłużenia czyli wspólny za 129,99 + rata za tel na 30 mies.

-abonament za 39,99, którego umowa kończy mi się w październiku, ten nr chciałam później dołączyć do abon. wspólnego

-nr na kartę, ten zostawiam bez zmian

-no i te usługi stacjonarne - tu umowa jest do października - telefon stacjonarny i neostrada do 10MB za około 76zł, zalezy od wykorzystania stacjonarki. ten abonament przedłużam w październiku, bo nie ma innej możliwości technicznej korzystania z netu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17816
  • 186

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

@elina zakładam, że przejrzałaś regulamin promocji OOExtra... w tekście z datą oobowiązuje od 21listopada 2016 r.  jest tabela z wysokością rabatów i ich okresów oraz do jakich ofert mobilnych (abonamentów) można rabat otrzymać po spełnieniu innego wymogu - korzystanie z usług stacjonarnych od Orange... ważne jest więc to że rabat jest dla abonamentu mobilnego i dla tego abonamentu ustalany jest okres przysługiwania - to ma związek z datami zawarcia umów, spełnienia wymogów i początku oraz końca okresu jego uwzględniania.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

Czyli moje podejrzenia się potwierdzają, cytując regulamin

"posiadając usługę mobilną z umową na Okres zastrzeżony co najmniej 24 miesiące i usługi stacjonarne dokonają jakiejkolwiek zmiany umowy dotyczącej usług stacjonarnych lub podpiszą aneks do umowy dotyczącej usługi mobilnej na Okres zastrzeżony co najmniej 24 miesiące; lub b. posiadając usługi stacjonarne podpiszą umowę na usługę mobilną na Okres zastrzeżony 24 miesiące;"

nie spełniam wymogu posiadania usług stacjonarnych w momencie podpisywania aneksu. Czyli trzeba się wstrzymać...

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

Bo rozumiem, że cesja nie jest rozumiana jako podpisanie umowy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

Jest - punkt 2. 1) a.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

Tylko, że ja tego warunku nie spełniam póki co, dopiero po 26.02 będę posiadać usługi stacjonarne  i podpisując aneks do umowy usługi mobilnej zyskam rabat.

Tak to bynajmnej rozumiem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

rabat OOExtra a cesja usług i przedłużenie umowy

No to jeżeli cesja jest rozumiana jako "podpisanie umowy" to warunki spełniam Pkt 2. 1) c.

Już nic nie wiem...