Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przełączenie telefonu voip z powrotem na analogowy

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

przełączenie telefonu voip z powrotem na analogowy

Mam pytanie , może ktoś pomoże, 15 stycznia zawarłem przez infolinię umowę Orange Love, dodam , że jestem już wieloletnim klientem Orange, mam stacjonarny, neostradę komórki. Po dostarczeniu mi przez kuriera umowy, stwierdziłem, iz nie wszystkie warunki mi odpowiadają szczególnie przełączenie telefonu stacjonarnego na voip . 20-01-2018 wysłałem odstąpienie od tej umowy z zaznaczeniem iz chcę powrócić na poprzednie warunki i przełączenie telefonu, bo mam prawo do 14 dni, problem w tym, że telefon stacjonarny nie działa , jak długo może potrwać przełączenie z powrotem na system analogowy, czyli ten który miałem do tej pory ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

przełączenie telefonu voip z powrotem na analogowy

@agulka1, prawidłowo wykonana przez Ciebie formuła braku akceptacji warunków umowy (a masz do tego prawo), powinna wrócić Tobie stare warunki. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

przełączenie telefonu voip z powrotem na analogowy

@agulka1Czy nie lepiej zapytać się przez czat


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

przełączenie telefonu voip z powrotem na analogowy

czy na czacie udzielą mi szczegółowych informacji ? czy lepiej na infolinię ?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

przełączenie telefonu voip z powrotem na analogowy

Na czacie mają również wgląd do Twoich usług, więc powinni udzielić Ci konkretnych informacji.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

przełączenie telefonu voip z powrotem na analogowy

A JEST SZANSA , ŻE FAKTYCZNIE MI PRZYWRÓCĄ MÓJ POPRZEDNI PAKIET CZY ROBIĄ JAKIEŚ PROBLEMY ?

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

przełączenie telefonu voip z powrotem na analogowy

Jeśli odstąpiłaś od umowy w ciągu ustawowych 14 dni to z całą pewnością gdy tylko rozpatrzą Twoje pismo przywrócą Ci poprzednie usługi, tym bardziej, że wyraziłaś taką wolę w oświadczeniu. Na czacie dowiesz się zapewne więcej, tzn. kiedy zostaną przywrócone usługi.
Anonim

Nie dotyczy

przełączenie telefonu voip z powrotem na analogowy

@agulka1, prawidłowo wykonana przez Ciebie formuła braku akceptacji warunków umowy (a masz do tego prawo), powinna wrócić Tobie stare warunki.