Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

prezent świąteczny z Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

prezent świąteczny z Orange

Na dzień dzisiejszy Orange nie przygotował swoich systemów IT do wydłużania rat za sprzęt. Trwają jakieś prace, ale nie są niestety priorytetem. Więc stąd wynika odmowa.

Zgłosiłem w ramach funkcjonalności pomysłów na forum podobną kwestię https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Brak-konieczno%C5%9Bci-sp%C5%82aty-wszystkich-rat-za-urz%C4%8... ale zainteresowanie w głosowaniu niewielkie.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

prezent świąteczny z Orange

w warunkach umowy jest jeszcze bardziej to zaniżona opłata, niż to jest przedstawiane na moim koncie.

 

Zatem tylko składać reklamacje w tej sprawie, screen i wysyłać, tylko czy aby za pomocą czatu jest taka możliwość? Poza tym po co mi abonament na to, jak mam stałe lącze na Internet z inne źródła

 

Po co mi ten abonament???????

 

Przecież nadmieniałem przez telefon, że korzystam z innego źródła Internetu, mam stałe łącze, a więc zbyteczny abonament, jeden i drugi


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

prezent świąteczny z Orange

Po co abonament? Jeśli masz pełną zdolność prawną i zdolność do czynności prawnych - to na takie pytanie musisz odpowiedzieć sobie samemu.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

prezent świąteczny z Orange

nie rozumiem takiej odpowiedzi, nie jestem prawnikiem, ale i nie rozumiem też abonamentu

 

Nie wiem co znaczy czynność prawna