Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pobieranie opłaty starego operatora po przeniesienu nr do orange

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

pobieranie opłaty starego operatora po przeniesienu nr do orange

w Plusie na kartę miałem włączony pakiet internetowy, który aktualizował się każdego 3ego dnia miesiąca i pobierał automatycznie 7zł. 02.09 mój stary numer został przeniesiony do Orange, mimo to 02.09 otrzymałem SmS z Plusa, że jutro tj 03.09 zostanie zaktualizowany pakiet internetowy i pobrane 7 zł. moja pytanie brzmi: mam zignorować tę wiadomość uznając ją za błąd systemu? czy jest taka możliwość, że mam dwa otwarte rachunki( w plusie i orange) na kótrych będą pobierane opłaty? z góry dzięki za odpowiedź

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

pobieranie opłaty starego operatora po przeniesienu nr do orange

@xam05 jeśli masz nową simkę od Orange ja bym zignorował tą wiadomość 😜 A jak Cię na liczą to Ty naliczysz Pana Solorza 😜 Heh oby była jasność - nie mam nic do PLUS GSM, ale taki błąd nie powinien mieć miejsca 🙂  

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

pobieranie opłaty starego operatora po przeniesienu nr do orange

Wygląda ze twój numer, jest jeszcze nieaktywny w Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

pobieranie opłaty starego operatora po przeniesienu nr do orange

Tego smsa otrzymałeś na kartę sim od plusa czy tę nową co otrzymałeś od Orange?
Anonim

Nie dotyczy

pobieranie opłaty starego operatora po przeniesienu nr do orange

@xam05 jeśli masz nową simkę od Orange ja bym zignorował tą wiadomość 😜 A jak Cię na liczą to Ty naliczysz Pana Solorza 😜 Heh oby była jasność - nie mam nic do PLUS GSM, ale taki błąd nie powinien mieć miejsca 🙂  

Anonim

Nie dotyczy

pobieranie opłaty starego operatora po przeniesienu nr do orange

@xam05Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.