Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pełnomocnik, zawarcie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

pełnomocnik, zawarcie umowy

Witam, czy przy podpisaniu umowy przez pelnomocnika jak chodzi o abonament na telefon, dane pełnomocnika są do wglądu, czy również są zaznaczane w umowie? Pytam, ponieważ ktoś się podał za mojego "pełnomocnika" i jestem kilka tysiecy w plecy.... Dlatego szukam opcji, by namierzyć tą osobe. Z gory dzieki za pomoc.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32380
  • 36504
  • 1369

pełnomocnik, zawarcie umowy

Z umową trzeba przekazać oryginał lub poświadczoną kopię pełnomocnictwa. Więc jakieś dane są do odtworzenia.
Niestety jeśli toczy się jakieś postępowanie Ty bezpośrednio danych możesz nie uzyskać, lecz zostaną przekazane do sądu/prokuratury/innego upoważnionego organu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

pełnomocnik, zawarcie umowy

Mając na myśli zaznaczone, chodzi mi o ich umieszczenie w postaci jakiejs adnotacji itp przy umowie. Oczywiscie sprawa zgloszona na policje.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17830
  • 186

pełnomocnik, zawarcie umowy

@whitlock09

jak tam jest w papierach to Ci nie powiem, ale jeżeli umowa jest na Ciebie... to Orange powinno Ci ją udostępnić... Najprościej sprawdzisz to przez kontakt z BOK, a jeszcze szybciej dostęp do papierów powinieneś uzyskać w trakcie wizyty  w jakimś salonie.

 

Update. Mam na myśli salon firmowy, chyba że jakiś "partnerski" który ma on-line dostęp do danych klienta. Dużo też zależy od tego kiedy ta umowa została zawarta - czy jest w bazie, czy dokumenty zostały wprowadzone do systemu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32380
  • 36504
  • 1369

pełnomocnik, zawarcie umowy

Z umową trzeba przekazać oryginał lub poświadczoną kopię pełnomocnictwa. Więc jakieś dane są do odtworzenia.
Niestety jeśli toczy się jakieś postępowanie Ty bezpośrednio danych możesz nie uzyskać, lecz zostaną przekazane do sądu/prokuratury/innego upoważnionego organu.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

pełnomocnik, zawarcie umowy

Na stronie jest napisane, ze pelnomocnictwo jest do okazania, a stąd moje pytanie. W salonie, ani na infolini nie potrafia mi udzielic odpowiedzi.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

pełnomocnik, zawarcie umowy

Tak jak napisał @Piotrekk85, "Podczas podpisywania umowy, w przypadku pełnomocnictwa, musi ono być dostarczone w dwóch identycznych egzemplarzach, czyli oryginał/kopia, gdzie kopia pozostaje w papierach, do późniejszej, ewentualnej weryfikacji." Jeżeli jednak trwa już postępowanie dochodzeniowe prowadzone przez prokuraturę, dokumenty takie mogą zostać utajnione do wglądu dla wyłącznie organów ścigania. Mogłeś zrobić to przed zgłoszeniem. Na chwilę obecną nic nie zrobisz z powodów prawnych. Może być też tak, że podczas dochodzenia na światło dzienne wyjdą inne rzeczy, takie jak świadome działanie pracownika Orange, tzn zmowa z niby "upoważnionym" ale to chyba mało prawdopodobne. Niestety, musisz czekać na skutki postępowania. Swoją drogą, niezły przekręt. Proszę, jeżeli będziesz wiedział coś więcej, przybliż nam bardziej swój przypadek, co pozwoli uniknąć innym użytkownikom, podobnych sytuacji. Przykro mi że spotkały Cię takie przyjemności, ale będąc dobrej myśli, życzę Ci powodzenia. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

pełnomocnik, zawarcie umowy

Dziwne jak to mogło się stać, tym bardziej, że pełnomocnictwo nie może być w tym przypadku pierwszym lepszym papierkiem z danymi oraz podpisem właściciela i upoważnieniem do danej czynności lecz musi mieć formę notarialną, by móc jakąkolwiek umowę podpisać. Więc albo oszust podłożył fałszywe pełnomocnictwo notarialne albo było to niedopatrzenie ze strony pracownika lub tak jak pisze poprzednik większy przekręt. Mimo wszystko powinno to być zweryfikowane jakoś później przez Orange czy aby pełnomocnictwo jest prawdziwe i opracowane zgodnie z obowiązującym prawem. Oby udało Ci się pomyślnie rozwiązać sprawę.

Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7796
  • 80

pełnomocnik, zawarcie umowy

Dzień dobry @whitlock09,


Za każdym razem klikając w "rozwiązanie" ułatwiasz innym znalezienie najbardziej trafnej odpowiedzi. W związku z tym, zaznacz proszę z powyższych odpowiedzi jedną, która jest najbardziej trafną.

 

Pozdrawiam,
Rafał