Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange open - zlikwidowany?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

orange open - zlikwidowany?

Dzisiaj dostałem sms że rabaty orange open zostały wyłączone. mogę je ponownie aktywować na orange.com. strona orange.com to nie to samo co orange.pl. na stronie pl nie ma żadnych informacji o rabatach open??

31 ODPOW. 31

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

orange open - zlikwidowany?

@engwar , w kontekście różnych informacji o nasilaniu się akcji wyłudzania danych podchodziłbym ostrożnie do takiej informacji. Już na pewno na tej stronie nie podawałbym wszystkich, kompletnych informacji.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

orange open - zlikwidowany?

na orange.com??? sms dostałem z numeru tego samego numeru co dostaję informacje o wystawieniu faktury i informacje o dokonanych wpłatach. faktem jest że na stronie orange.pl nie ma nic o rabatach open


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

orange open - zlikwidowany?

A nie zmieniałeś umowy na którąś z usług Orange? Neostrada, TV, telefon stacjonarny, abonament gsm??? Często taki sms dostajemy gdy zmieniają się warunki którejś z umów.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

orange open - zlikwidowany?

nic nie zmieniałem, płacę w terminie i nawet na stacjonarnym mam nadpłatę 🙂 ...a tak serio to nic a nic nie robiłem


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

orange open - zlikwidowany?

Zaloguj się do aplikacji Mój Orange i zadzwoń bezpłatnie do BOK. Konsultant sprawdzi w systemie podstawę wysłania tej wiadomości. Może to jakiś błąd systemu. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

orange open - zlikwidowany?

@nikodem_dyzma: od wersji 4.1 bezpłatnych połączeń z Mój Orange już nie ma.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

orange open - zlikwidowany?

O to nie wiedziałem. @Piotrekk85 dzięki za info, to nie aktualizuje apki i już, zostanę przy 4.0 Zablokuje aktualizacje 😜 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

orange open - zlikwidowany?

Dlatego powtarzam, nie podawaj swoich kompletnych danych. Wątpliwości można wyjaśnić kontaktując się z BOK, zdaje się że czat przez Mój Orange jest jeszcze bezpłatny.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 6
  • 0

orange open - zlikwidowany?

Mam podobne pytanie w tej kwestii BYłO: bonament telefon 29.99,internet mobilny 19.90 zł+internet domowy 44.99 łącznie = 94,zl odjąć rabat   orange open 20zł  wychodziło 74.88zł.                    Przedłużanie umowy na telefon: Pani zaproponowała super abonament 19.99 na telefon  na umowie faktycznie 49.99 minus zgody 2*5zł=39.99 zl  minus 20zl za łączenie usług = 19.99+  internet mobilny 19.90+ internet domowy 44.99= 84.88 zł. Kumam ze Orange Open zgodnie z regulaminem Rabatu za łączenie usług sie automatycznie zlikwiduje tak?   Wychodzi ze to żadna promocja a faktycznie abonament sie o 10zl zwiększy?