Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange love a telefon stacjonarny


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

orange love a telefon stacjonarny

To wrócę jeszcze do mojej pierwszej myśli na temat podłączenia VoIP. Czy jeśli wybiorę tą opcję za 99 zł to będę mógł podłączyć obecny telefon(jakiś bezprzewodowy Panasonic z tonowym wybieraniem) do dodatkowego routera wpietego w gniazdko na parterze i obecny nr telefonu pozostanie bez zmian?
Anonim

Nie dotyczy

orange love a telefon stacjonarny


@Bakterianapisał(-a)
To wrócę jeszcze do mojej pierwszej myśli na temat podłączenia VoIP. Czy jeśli wybiorę tą opcję za 99 zł to będę mógł podłączyć obecny telefon(jakiś bezprzewodowy Panasonic z tonowym wybieraniem) do dodatkowego routera wpietego w gniazdko na parterze i obecny nr telefonu pozostanie bez zmian?

@BakteriaMasz tu na temat Voip https://www.orange.pl/omnibook/podlaczenie-i-konfiguracja-telefonu-hd


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

orange love a telefon stacjonarny

Niestety nie widzę tam odpowiedzi na moje pytanie.
Anonim

Nie dotyczy

orange love a telefon stacjonarny

@BakteriaTak możesz podłączyć telefon bezprzewodowy do funbox jako Voip a nie do gniazdka telefonicznego jak masz teraz.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

orange love a telefon stacjonarny

Funbox chcę zostawiać tak jak mam czyli na 2 piętrze. Dodatkowo chcę na parterze podłączyć drugi router pod który podłączę tylko obecny telefon jako VoIP. Czy tak mogę zrobić i czy ma to sens?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

orange love a telefon stacjonarny


@Bakterianapisał(-a)
Funbox chcę zostawiać tak jak mam czyli na 2 piętrze. Dodatkowo chcę na parterze podłączyć drugi router pod który podłączę tylko obecny telefon jako VoIP. Czy tak mogę zrobić i czy ma to sens?

@Bakteria  poczytaj co proponował wcześniej @Piotrekk85 - zestaw dwóch słuchawek - jedna wpięta w modem, druga (z ładowarką) piętro niżej... tylko trzeba by sprawdzić, czy ta druga słuchawka będzie miała dobry zasięg do swojej bazy... a to w dużej mierze zależy od tego czy w budynku będzie sygnał tłumiony, zakłócany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange love a telefon stacjonarny

Sens jest. Można tak zrobić. Ale nie podepniesz byle jakiego routera i będzie internet z dwóch gniazdkach. To wymaga większej ilości kombinacji.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

orange love a telefon stacjonarny

OK, wszystko już rozumiem. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi. Zostanę w takim razie przy telefonie analogowym natomiast wykupię pakiet Neostrada + komórka. Miałem nadzieję, że uda się to zrobić niższym kosztem. Jeśli natomiast mam inwestować w drogi router lub dodatkowy zestaw telefoniczny to mi się to zwyczajnie nie kalkuluje. Jeszcze raz dziękuję za szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

orange love a telefon stacjonarny

Jeśli z parteru do routera idzie 4 żyłowy kabel, to można wykorzystać 2 żyły, które normalnie do niczego nie służą i puścić zwrotny sygnał do telefonu analogowego.

 

Sama pewnie tego nie zrobisz, ale jakiś fachowiec by to ogarnął.

Bez żadnego remontu, kucia ścian można mieć tym sposobem dodatkowy kabel.