Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange love a telefon stacjonarny


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

orange love a telefon stacjonarny

Mam Neostradę i telefon stacjonarny analogowy. Czy po przejściu na Orange Love telefon pozostanie dalej w technologii analogowej czy też wymieniany jest na VOIP? Czy w przypadku telewizji satelitarnej konieczne jest stałe korzystanie z routera orange? Czy po aktywacji uprawnień można powrócić do własnego routera?


38 ODPOW. 38

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 1

orange love a telefon stacjonarny

Właśnie jestem po migracji do LOVE. Telefon przechodzi na VOIP czyli musi byc podłaczony do routera. Nie wiem czy w LOVE jest możliwośc korzystania z satelitarnej TV. Ja mam TV z routera i całkiem dobrze to działa po wifi. Posiadam funbox 2.0 i dekoder WHD80. Linia to VDSL do 80mbit.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

orange love a telefon stacjonarny

Bardzo dziękuję za informację. Czy przy przejściu na voip otrzymał Pan telefon? Jeśli tak to jaki telefon (model)? Czy można otrzymać dwa telefony? (duży dom)

Anonim

Nie dotyczy

orange love a telefon stacjonarny


Mimo napisał(-a):

Bardzo dziękuję za informację. Czy przy przejściu na voip otrzymał Pan telefon? Jeśli tak to jaki telefon (model)? Czy można otrzymać dwa telefony? (duży dom)


@Mimo Do Voip nie dostajesz aparatu telefoniczynego.Masz tu Jak podlaczyc telefon HD,


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

orange love a telefon stacjonarny

To zależy od wariantu Orange Love. Można sobie zachować analogi i wziąć opcję 2w1. Kwestia czego potrzebujesz i ile chcesz płacić.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

orange love a telefon stacjonarny

Mam nestradę do 20Mb/s ale bardzo słabą linię i centralę oddaloną o 1,5 km do której podłączona jest zbyt duża liczba uzytkowników więc w weekendy prędkość znacznie spada. Utrzymanie tej prędkości jest dla mnie ważne, gdyż pozwala mi w składanie reklamacji gdy jest calkiem źle i orange coś próbuje robić. Tv kablowa nie wchodzi przy takich parametrach w grę a satelitarna wymusza zejście do 10Mb/s. Jeszcze ten przymusowy voip. telefon mobilny nie jest dla mnie istotny. Chciałbym płacić mniej ale parametry intrnetu są dla mnie najważniejsze oraz możliwość korzystania z własnego routera (duży dom). Orange love jest nie dla mnie. dziękuję za pomoc


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

orange love a telefon stacjonarny

Jeśli nie chcesz telewizji, to ja nie widzę zysku na przechodzenia na Orange Love 4w1. Nie lepiej wariant 2w1 i zostawienie analogu?

a ile obecnie płacisz (z rozdzieleniem na tel domowy i neo)?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

orange love a telefon stacjonarny

ok. 110zł. Orange znów automatycznie przedłużył mi umowę. TV może być ale chciałbym satelitarną a nie po kablu. Moje łącze tego nie pociągnie. Nie zależy na komórce. Wziąłbym Orange Love ale z telefonem analologowym i neostradę na własnym routerze, TV satelitarna i komórka może być (babci bym sprezetował). 110 > 79. To jest ten zysk. Ale dla mnie najważniejsze jest utrzymanie neostrady 20Mb/s (wtedy mogę przymusić orange do reakcji gdy prędkość schodzi poniżej 0,2mb/s) i własny router (z wielu wzgędów). U mnie (miejscowość 600m od granic 400 tys. miasta) nie ma żadnej konkurencji i dlatego tak trudno zrozumieć Wam moje dylematy. I nie piszcie o LTE. Jeszcze raz podkreślam - duży dom, duża rodzina duzo dzieciaków. Pozdawiam i dziękuję. Liczę na Was


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

orange love a telefon stacjonarny

neostrada 59zł telefon 49zł w rozdzieleniu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

orange love a telefon stacjonarny

czyli łącznie płacisz 108 zł

to jedyne co się opłaca by mieć taniej to Orange Love 4w1 (wtedy masz telefon voip+internet+telewizja+komórkę) - wtedy byś miał łącznie z utrzymanie łącza 89 zł
tylko obecnie nie ma telewizji po satce do prędkości do 20 mega