Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nowy telefon

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

nowy telefon

Witajcie! 

Na umowie, w której jest mój numer, są 3 inne numery. Umowa podpisana jest na inną osobę, nie na mnie. Czy wobec tego mogę w salonie kupić telefon na raty, który zostanie podpięty do umowy na której jestem i koszty raty będą doliczone do umowy? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

nowy telefon

Skoro umowa na kogoś innego to zakup telefonu na raty też jedynie na właściciela umowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

nowy telefon

Skoro umowa na kogoś innego to zakup telefonu na raty też jedynie na właściciela umowy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

nowy telefon

Ok. Dziękuję za odpowiedź i pomoc. Sądziłem, że będę mógł coś zdziałać jako właściciel numeru, a nie umowy. 

Anonim

Nie dotyczy

nowy telefon

Można coś zdziałać ale trzeba mieć upoważnienie, potwierdzone notarialnie 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

nowy telefon

Uhuhu, w takim razie wolę 300 km pojechać i załatwić niż do notariuszy biegać. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

nowy telefon

W Orange nie ma czegoś takiego jak właściciel umowy i właściciel numeru. Jeśli to abonament, to zawsze jest to ta sama osoba. Jeśli to numer w ofercie na kartę, to też jest jasne: na kogo jest zarejestrowany zgodnie z ustawą antyterrorystyczną.

(pod kątem prawnym i tak numer należy do operatora a osoba która jest stroną umowy może użytkować numer)

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

nowy telefon

Chodziło mi o to, że na jedną umowę jest 5 numerów. Abonament. Jest jeden właściciel umowy, a 5 osób korzystających z różnych numerów, w tym ja. Zastanawiałem się, czy mógłbym wziąć telefon (zdolny kredytowo) mimo tego, że nie widnieję jako właściciel umowy. 

 

Dzięki za wszelką pomoc. 

Anonim

Nie dotyczy

nowy telefon

Właściciel umowy co ma abonament, tylko może dobrać telefon na raty czy dodatkowe usługi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

nowy telefon

Na inny numer tak.

Jeśli na ten sam numer, najpierw musisz przepisać umowę na siebie. A potem to zależy czy numer jest uprawniony do przedłużenia.