Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

Witam serdecznie,

To mój pierwszy post. Zdecydowałem się na tą formę bo inne nie działają jak należy. Dostałem ostatnio fakturę  i jestem zdziwiony że wcześniejsze połączenia z tym samym numerem co w lutym były darmowe, czyli Komórka Orange. Nie wiem gdzie reklamować. Kiedyś za rozmowę w sprawie reklamacji zapłaciłem 40 parę złotych (jak się później okazało) czyli więcej niż kwota którą reklamowałem. Jak mi wiadomo na abonament Telefon HD Neostrada TV -  wszystkie wychodzące w kraju do krajowych i w UE stacjonarnych są bezpłatne oraz komórkowe polskie też bezpłatne. Nawet dzwoniłem z Azji na tel. komórkowy polski T-mobile w Kraju i też był bezpłatny.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Czy to tylko jakaś pomyłka komputerowa?

 

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

Jeśli wcześniej nie było liczone połączenie to widocznie błąd, proponuję jutro to wyjaśnić telefonicznie lub na czacie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

A dlaczego ma być liczone. Ja dzwonię do Niemiec na Orange Polska i też nie płacę, podobnie stamtąd do Polski na domowy Orange nic nie kosztuje a tu W Polsce z domowego Orange na Komórkowy Orange jest płatne? 

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

Na forum nikt nie ma wglądu w umowę, o szczegóły wypytaj Operatora, jak się kontaktujesz telefonicznie to zaraz o zwrot kosztów poproś, jak problem po ich stronie, to zwrócą kasę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

Jak masz pakiet neostrada+neofon, to tam są również bezpłatne połączenia na polskie komórki. Ale czasem może coś się popsuło. Reklamacje jak pisano wyżej złóż jutro na czacie http://orange.pl/kontakt (bo to darmowe).

Ew. jak dokupiłaś pakiet z tv, to tam już komórek w opłacie miesięcznej nie ma.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

Dzięki za info. Właśnie mam TV + telefon HD i Internet. Tak mi mówili że na komórki polskie mam darmowo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

Dzięki,

Jutro pójdę do salonu Orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

A to niedawno dokupilaś tv?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

Nie, mam od chyba 6 lat


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Połączenie z telefonu stacjonarnego Orange Voip do telefonu komórkowego w cenie 0,28 zł

To dziwne jeśli nie zmieniałaś umowy że wcześniej miałaś za darmo. A może masz jakiś dodatkowy pakiet na komórki?


Sprawę możesz też jutro wyjaśnić na czacie http://orange.pl/kontakt