Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

@lukasz1980 nie powinno być problemu z przeniesieniem. Coś musiało nie zadziałać.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 1

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

Coś dziwnego było z Orange bo przyszedł SMS ze 13 grudnia 2019  zostanie przeniesiony numer na kartę orange a umowy  koniec 03 stycznia 2020 później miałem informacje z Orange doradca ze 13.01.2020 numer nadal nie przeniesiony złożyłem reklamacje i czekam co dalej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

Podpytałem na czacie konsultanta. Taką dyspozycję migracji należy zlecić w salonie, dlatego nie do końca zadziałało przy wysłaniu listu. Proponuję udać się do salonu Orange i tam złożyć wniosek o zakończenie umowy przeniesienie numeru do oferty na kartę. Pewnie może to nastąpić przy następnym okresie rozliczeniowym. Ponieważ już było zlecenie migracji wysyłane, warto dopytać się na infolinii BOK: 510 100 100 lub napisać na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

czy wszystkie sprawy zostały zakończone na tym numerze. Jeżeli jest jeszcze coś otwarte, to złożenie wniosku w salonie może być nieskuteczne.

 

Pewnie będzie trzeba poczekać do zakończenia rozpatrywania reklamacji ze złożeniem wniosku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 1

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

List mogłem wysłać bo pytałem doradca Orange w list zaznaczyłem ze migracji z ofert abonamentowej na kartę list został przyjęty po pytałem w Orange i dostałem potwierdzenie o migracji sms z orange tylko ta data 13.12.2019 było znaczone zachowaniem okresu tej umowy itp


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

@lukasz1980 prawdę powiedziawszy, nigdy nie składałem wypowiedzenia listownie, jeśli się da, to OK. Tylko, czy zostały w liście zamieszczone wszystkie dane. Jeśli coś zostało pominięte, to migracja mogła nie nastąpić, mimo otrzymania SMS-a z datą migracji. Coś nie zadziałało, więc jak jest złożona reklamacja, to na pewno będzie wyjaśnienie. Podejrzewam, że po rozpatrzeniu reklamacji będzie jednak trzeba ponownie złożyć wniosek o migracje, ale w salonie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 1

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

Tak jak Pan piszę trzeba czekać


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

@lukasz1980 na NO jesteśmy na TyEmotikon: Bardzo szczęśliwy Proszę zmień, bo czuję się dziwnie Emotikon: Mrugający


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 1

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

Do salonu orange mam daleko, znajomego dostałem informacje ze poprzez internet mogę przenieść numer do tmobile na kartę poczekam na reklamacje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 1

migracja przejscie oferty abonametowej na ofertę na kartę

Czekałem bardzo długo na reklamację wczoraj numer przeszedł na kartę orange yes , szkoda że tak długo i zapłaciłem jeden okres rozliczeniowy.