Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skokowe wartości pakietu danych w MO


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Skokowe wartości pakietu danych w MO

od kilku dni obserwuje bardzo zadziwiające parametry mojego internetu w ramach abonamentu

w ciągu jednej doby od dodatkowego doładowania o 1gb mimo że nie słuchałem muzyki, nie oglądałem video spadło mi do 150 Mb 

Kilka godzin później MO pokazał że jednak mam 700mb co bardziej realne wydawało się względem tego co i ile używałem na telefonie na pakiecie danych.

wczoraj będąc na internecie Orange sluchale

w drodze muzyki (za pomocą internetu) i miałem 500mb, po godzinie spadło do 120 Mb, a dziś rano pokazywało mi 30mb.Teraz mam 300 Mb. 
Nie chce snuć teorii spiskowych ale nie podoba mi się to i nie odczuwam kontroli. A za usługi ja płace i są to moje usługi. 
Dodatkowo niewiarygodne informacje publikowane w MO, raz bardzo niskie, za jakiś czas wyższe, uniemożliwiają ewentualnego zabezpieczenia się dodatkowym pakietem danych jeśli gdzieś gdzie jade będę bez wifi i komputera, a będę potrzebował internet w telefonie. 

Plan komórkowy w Orange love 

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Skokowe wartości pakietu danych w MO

Jesteś tyle czasu na forum, wypada dać zrzuty z aplikacji (historia połączeń), może x2 masz rozliczone zurzycie, wtedy wypada to zgłosić, tak w ciemno więcej nie napiszę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Skokowe wartości pakietu danych w MO

Tylko ze to rosnie (spada ilosc pozostałych danych), a potem wracają one 🤪

Proszę, ostatnie dni

Musialbym mieć screeny z godzina kiedy miałem 30 Mb a teraz mam 300mb. Od rana do teraz mi przybyło. 
a z niedz na pon spadło prawie 1gb po czym wzrosło do 700.

 

B002F8EE-9AC4-4C70-804C-C9C22AFDEDE0.jpeg

 

AFF6A5B2-CF17-4DE8-BE57-C6405C61B469.jpeg

 

Anonim

Nie dotyczy

Skokowe wartości pakietu danych w MO

Z tych zrzutów nic niepokojącego nie wynika, jest poprawnie, trzeba śledzić historię zużycia Danych Mobilnych, jak są duble to zgłaszać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Skokowe wartości pakietu danych w MO

Dubli nie ma.

Lecz wartosci dostępnych danych są skrajnie zmienne w ciągu dnia. Zarówno w aplikacji jak i w portalu. 
Czym ma się klient kierować jeśli rano pokazuje mu 30mb dostepnych, a w południe 350mb.? 
albo w poniedziałek miałem po południu 15mb,

wtorek już 700.

I wszystko w jednym i tym samym okresie rozliczeniowym. 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Skokowe wartości pakietu danych w MO

Od wczoraj wieczór nie wychodzilem poza wifi - miałem 370mb

dzis rano mam 190mb

 

wifi nie wyłączam na telefonie w domu

w wykazie połączeń wczoraj mam raptem 2mb a spadek k 180mb 

 

4C5B751D-F372-4E66-81B4-4A3F45ACDF46.jpeg