Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet zwolnił!


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

internet zwolnił!

witam

Mam problem mój internet zwolnił ok 20x. zwykle mam na internecie lte 1/2 kreski i predkosc od 2 do 5mb (żależy od godziny) a dzis mam 3 kreski i od 150 do 400kb/s.

Dodam, że mam pakiet nielimitowane Lte. Lokalizacja to Jankowo Gdańskie

14 ODPOW. 14

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet zwolnił!

Sprawdź proszę, w miarę możliwości u znajomych, czy problem dotyczy tylkoTwojego numeru. Jeżeli nie jest to odosobnione być może problemem są warunki atmosferyczne lub prace konserwącyjne. Robiłeś restart telefonu?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet zwolnił!

Nie wykorzystałeś limitu na "nielimitowane" lte?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet zwolnił!

Piotrekk85, przecież Lakowa24 napisał, że ma nielimitowane LTE...to na nielimitowanym są limity?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet zwolnił!

usługa "nielimitowane lte" to jej nazwa handlowa
w regulaminie jest doprecyzowanie co to znaczy 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet zwolnił!

...LTE nielimitowane, a w regulaminie założony "kaganiec"...kto to ustala? Fredi Kruger?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

internet zwolnił!

Rzeczywiście tak może być, bo w praktyce większość ofert z marketingowym zagraniem "Nielimitowany LTE" ma pewne ograniczenia tzn., że jest pewien pakiet GB, w którym możemy korzystać do woli przy pełnej prędkości łącza, a po wykorzystaniu go następuje zwolnienie łącza do pewnej określonej prędkości. Nielimitowany internet jest? Jest! Ale, że po wykorzystaniu np. 20 GB będzie łącze z prędkością tylko np. 512 kb/s to już tego nikt nie mówi. Trzeba czytać dokładnie umowy i regulaminy usług. Tam wszystko jest napisane. 😄 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet zwolnił!

@mabud73: nie ma nielimitowanych rozmów, LTE, smsów - gdzieś jest limit 🙂

Tak samo jak nie ma darmowych rozmów - masz je w abonamencie lub za doładowanie/starter.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

internet zwolnił!

Nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem. Jest takie coś jak nielimitowane rozmowy, sms-y i mms w ramach abonamentu. Np. w Smart Plan LTE Wspólny bez haczyków mam taką ofertę. Co do internetu tutaj trzeba przyznać, że stwierdzenie nielimitowany jest słuszne, choć nieco wprowadzające w błąd, bo jest haczyk w postaci limitu GB na pełną prędkość. A darmowy? Czegoś takiego nie było i nie ma. Tak niektórzy mówią, choć to kompletna nieprawda, bo wliczone wszystko w abo. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet zwolnił!

Nie masz - poczytaj gwiazdki w regulaminie... szczególnie do rozmów to się tyczy, rozmowa rozmowie nie równa.
To jest tylko "nazwa handlowa".