Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

darmowy nr. do orange 19393


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

darmowy nr. do orange 19393

z nr stacjonarnych jest za darmo ja dzwonie również z komórki na ten nr. też jest darmowy

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

darmowy nr. do orange 19393

@kulawicz A co tam chcesz załatwić? Zobacz jeszcze tutaj


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

darmowy nr. do orange 19393

Tam obecnie ciężko przecisnąć się przez IVR 🙂
Poza tym nie jest darmowy z innych sieci niż Orange.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

darmowy nr. do orange 19393

darmowy z telefonów stacjonarnych i komórkowych z  orange. A czas oczekiwania jest taki sam jak dzwoniąc na nr. płatne a po drugie lepij chyba chwile poczekać niż płacić orange za infolinie.Oni żerują na własnych klientach. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

darmowy nr. do orange 19393

I widzisz tu nie ma złotego środka. Z jednej strony ludzie oczekują bezpłatnego numeru, jak najtańszych usług.

Ale obsługa też kosztuje. Ileś osób musi być na zmianie. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

darmowy nr. do orange 19393

Widzę, że koledze trochę zajeło opanowanie nowego forum. Pytanie tylko dlaczego tutaj znowu spamujesz? Dla niewiedzących o co chodzi:

http://www.orange.pl/portal/fid,4002278347,id,3578000022,title,darmowa-infolinia-do-orange-19393,for...

 

Idż lekcje odrabiać.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

darmowy nr. do orange 19393

Podsumowując:

 

Numer 19393 służył kiedyś do kontaktu z BOK. Do dziś nie możemy go wyłączyć ponieważ są jeszcze osoby, które korzystają z bardzo starych ofert stacjonarnych i mają w regulaminie zagwarantowaną bezpłatną możliwość korzystania z tego numeru.

 

@kulawicz, jeśli możesz połączyć się z doradcą pod tym numerem to znaczy, że należysz do tej bardzo małej grupy klientów. Dla wszystkich pozostałych próba połączenia z doradcą przez ten numer się nie powiedzie (wymagane jest podanie numeru stacjonarnego i system sprawdza ofertę).

 

Lepiej skorzystać z aplikacji lub wybrać najlepszy sposób kontaktu korzystając ze strony www.orange.pl/kontakt 🙂

Anonim

Nie dotyczy

darmowy nr. do orange 19393

@Artur dokładnie, na nowych planach nie działa, sprawdzone 😜 Pozdrawiam. Mnie ostatnio trochę mniej na NO......może przyjdzie dzień że i................ale...........jak będę zamykał swój profil to mam nadzieję że miło się pożegnamy 🙂 Chyba że to tylko taka jesienna "depresja". Czasem przychodzą dni że jest w życiu moment kiedy trzeba dojrzeć i zająć się życiem osbistym a nie "Internetem" 🙂 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

darmowy nr. do orange 19393


Artur napisał(-a):

Podsumowując:

 

Numer 19393 służył kiedyś do kontaktu z BOK. Do dziś nie możemy go wyłączyć ponieważ są jeszcze osoby, które korzystają z bardzo starych ofert stacjonarnych i mają w regulaminie zagwarantowaną bezpłatną możliwość korzystania z tego numeru.

 

@kulawicz, jeśli możesz połączyć się z doradcą pod tym numerem to znaczy, że należysz do tej bardzo małej grupy klientów. Dla wszystkich pozostałych próba połączenia z doradcą przez ten numer się nie powiedzie (wymagane jest podanie numeru stacjonarnego i system sprawdza ofertę).

 

Lepiej skorzystać z aplikacji lub wybrać najlepszy sposób kontaktu korzystając ze strony www.orange.pl/kontakt 🙂


A dla mnie najlepszą formą kontaktu jest "Mój Orange" w wersji internetowej 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

darmowy nr. do orange 19393

nr 19393 jest płatny i prosze nie wprowadzać ludzi w błąd bo dzwoniłem z nr orange na 19393 i zjadło mi reszte pieniedzy  , tak 19939 był bezpłatny w neostradzie