Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot kaucji


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zwrot kaucji

Witam, czy jest możliwość teraz w czasie wirusa aby przez Internet Orange rozłożyło moja kaucje na rachunki, wiem że już minął czas po którym mogą sie o to ubiegać. Gdzie pisać gdzie dzwonić, czy muszę udać się do otwartego salonu. ? 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Zwrot kaucji

@PannaJoanna0 rozumiem, że to Orange ma dokonać zwrotu kaucji?

Jeżeli masz abonament w Orange, możesz dzwoniąc na infolinię: 510 100 100 poprosić konsultanta o przelanie na rachunek za opłaty abonamentowe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwrot kaucji

Zgodnie z zapisami regulaminu kaucja zwracana jest dopiero po zakończeniu lojalki. W niektórych sytuacjach można wcześniej ale to zależy od wielu czynników. Zgłoszenie można dokonać jak pisał @ketrasaArtur m.in. na infolinii lub na czacie. Ale nie ma tu automatyzmu. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie w zależności od historii płatności.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zwrot kaucji

Tak Orange ma zwrócić, czytałam że jest możliwość rozłożenia tej kaucji na parę faktur. Mają dosyć duża kwotę mi do oddania więc chce żeby mi to po prostu rozłożyli na rachunki


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zwrot kaucji

Twój kolejny wpis sugeruje, że umowa (lojalnościowa) nie jest zakończona. Bo w sprawie zwrotu kaucji można też go otrzymać do "ręki" ale wtedy jak umowa będzie na czas nieokreślony.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zwrot kaucji

@PannaJoanna0 Jak długo trwa umowa?

Natomiast najlepiej skontaktować się z infolinią i Doradca sprawdzi czy kaucję można już przeksięgować na poczet przyszłych rachunków

 

Pozdrawiam