Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

automatyczne przedłużenie umowy, telefon stacjonrny


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

automatyczne przedłużenie umowy, telefon stacjonrny

Witam, przegapiłem koniec umowy. Czy po automatycznym przedłużeniu umowy mogę  zmienić taryfę lub zrezygnować?

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

automatyczne przedłużenie umowy, telefon stacjonrny

@msso jeżeli to jest tylko telefon stacjonarny, nie OL, to.umowa przeszła na czas nieokreślony. Możesz więc zakończyć umowę, przedłużyć lub zmienić plan.

 

W przypadku zmiany na wyższy plan lub przedłużenie, możesz zrealizować praktycznie od ręki.

 

W przypadku rozwiązania umowy lub zmiany na niższy plan, musisz wykonać zlecenie na 30 dni przed następnym okresem rozliczeniowym.

Anonim

Nie dotyczy

automatyczne przedłużenie umowy, telefon stacjonrny

@msso  zmiana planu zawsze jest możliwa, ale wtedy lojalka wskoczy, co do rezygnacji z telefonu, to dopytaj w bok Orange 😎


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

automatyczne przedłużenie umowy, telefon stacjonrny

@mssoCześć. Jak najbardziej jest możliwość zmiany lub rezygnacji.

 

Pozdrawiam


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

automatyczne przedłużenie umowy, telefon stacjonrny

Znalazłem na https://www.orange.pl/omnibook/przedluzenie-umowy-na-uslugi-stacjonarne-w-orange#

Rezygnacja z telefonu stacjonarnego przedłużonego na 12/24 miesięcy:

Przez miesiąc (dla umów przedłużonych na 12 m-cy) lub 3 miesiące (dla umów podpisanych na 24 m-ce) od przedłużenia możesz zmienić ofertę lub złożyć rezygnację. Jeśli po tym czasie będziesz chciał zrezygnować z usług, konieczne będzie zwrócenie ulg udzielonych przez Orange.

 

tzn. mam 1 lub 3 miesiące  na dalszą decyzję?

 



Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

automatyczne przedłużenie umowy, telefon stacjonrny

@msso Rezygnacja z oferty internetowej/ telefonu stacjonarnego przedłużonej na czas nieokreślony:

 

Możesz to zrobić w dowolnym momencie, a usługę wyłączymy z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

 

Wszystko zalezy jak przedluzyla Ci sie umowa. Na czas okresony 1 lub 3 miesiace na rezygnacje, na czas nieokreslony z 1 miesiecznym okresem wypowiedzenia