Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znacznie pogorszył się zasieg

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 24
  • 0

Znacznie pogorszył się zasieg

W miejscu gdzie mieszkam pogarsza się zasieg. Kiedyś (niestety dość dawno) zasięg był całkiem dobry. Później co pewien czas skokowo zasięg się pogarszał. Od kilku tygodni muszę chodzić po domu, żeby w ogóle zasięg złapać. O co chodzi? No niestety muszę zmienić operatora bo naprawdę nie da się już Orange używać.....

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Znacznie pogorszył się zasieg

@Kgb  to niestety taka tendencja sygnalizowana od pewnego czasu. Sprawdź  czy Twój telefon obsługuje Wifi Calling i w domu korzystaj z rozmów przez wifi

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Znacznie pogorszył się zasieg

@Kgb  to niestety taka tendencja sygnalizowana od pewnego czasu. Sprawdź  czy Twój telefon obsługuje Wifi Calling i w domu korzystaj z rozmów przez wifi


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Znacznie pogorszył się zasieg

@Kgb 

Skoro zasięg innych operatorów masz lepszy to zmień operatora.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 24
  • 0

Znacznie pogorszył się zasieg

Hmm. Rzecz w tym, że wcale nie jestem pewny, że u innego operatora będzie lepiej...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Znacznie pogorszył się zasieg

@Kgb 

Żeby zmniejszyć niepewność proponuję rozeznanie NetMonsterem co w BTSach piszczy i na tej podstawie podjęcie racjonalnej decyzji. Być może są jakieś problemy na które coś możnaby zaradzić, ale podstawą jest rozeznanie sytuacji. Nie podałeś nawet przybliżonych namiarów więc cóż można powiedzieć?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Znacznie pogorszył się zasieg

@Kgb pewnie modernizacja nadajnika i przygotowanie pod 5G i/lub przygotowanie do wyłączenia 3G.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Znacznie pogorszył się zasieg

@Kgb Podaj ID nadajnika, coś może pogrzebiemy...(apka NetMonster podpowie) A propos NM- ostatnio stwierdziłem, że apka wykazuje nielegalne (przynajmniej według strony UKE) repeatery mówiąc o ich umiejscowieniu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Znacznie pogorszył się zasieg


@Kgbnapisał(-a)

W miejscu gdzie mieszkam pogarsza się zasieg. Kiedyś (niestety dość dawno) zasięg był całkiem dobry. Później co pewien czas skokowo zasięg się pogarszał. Od kilku tygodni muszę chodzić po domu, żeby w ogóle zasięg złapać. O co chodzi? No niestety muszę zmienić operatora bo naprawdę nie da się już Orange używać.....


Jaki model telefonu?

Test zrobić na innym telefonie, bo może masz telefon z usterką i dlatego te problemy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 24
  • 0

Znacznie pogorszył się zasieg

Mam w domu w sumie 6 telefonów - różne marki i modele: Samsung, Xiaomi, Lenovo, LG - a problem ten sam.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 24
  • 0

Znacznie pogorszył się zasieg

Już to sprawdziłem.

Mam redmi note 10 pro. Chociaż wszędzie jest napisane, ze obsługuje WiFi calling to mój jednak tej opcji nie ma 😞

Od razu wyjaśniam - kupiony w Orange...