Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana limitu internet biurowy

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zmiana limitu internet biurowy

► Temat został przeniesiony z kategorii Inna oferta - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, posiadam internet mobilny biurowy z limitem danych 500 gb. Widzę że teraz w nowych umowach jest limit na 999 gb. Czy w trakcie trwania umowy można podwyższyć limit ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Zmiana limitu internet biurowy

Zaloguj się na numerze, którego oferta dotyczy i dopytaj na CZACIE.

 

Zmiana możliwa jest poprzez podpisanie przedłużenia umowy (aneks), ale lepiej dopytaj na czacie. 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Zmiana limitu internet biurowy

Jeśli jesteś uprawniony do przedłużenia umowy, to tak. Jeśli nie, to nie.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3197
  • 7411
  • 134

Zmiana limitu internet biurowy

Zaloguj się na numerze, którego oferta dotyczy i dopytaj na CZACIE.

 

Zmiana możliwa jest poprzez podpisanie przedłużenia umowy (aneks), ale lepiej dopytaj na czacie. 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Zmiana limitu internet biurowy

@Piotrekk85

Nie wiem kto ma na Ciebie taki nieprzyjemny wpływ ale tak do klienta nie powinno się odzywać.Najlepsze jest to ,że dostałeś za to dwie łapki co świadczy o niezłym "humorze" oceniających Twój wpis.

Powiem ci ,że jest coś takiego jak "Klient nasz Pan" i wiadome nie wszyscy się do tego stosują ale żeby w przyszłości klient nie myślał o zmianie usługodawcy z powodu takich wybryków to lepiej dać coś więcej klientowi a gwarantuję Tobie ,że takie coś pozytywnie wpłynie na odbiór firmy Orange w oczach użytkowników.Każdy z Nas przekazuje później dalej informacje na temat firm i są one dobre albo złe.Gwarantuję Ci ,że złe doświadczenia zapamiętuje się łatwiej od dobrych.Dlatego jak mam dobre doświadczenia z firmami to warto zapisywać sobie na przykład w pamiętniku żeby później nie zapomnieć nazwy firmy a złe doświadczenia są na językach wielu konsumentów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Zmiana limitu internet biurowy

@Gatts: to jest forum. Nie rozumiem jak czyjeś słowa mogą przekonać lub zniechęcić. Zrozumiałbym może gdyby dotyczyło to słów pracownika operatora, ale ja nim nie jestem. Jeśli ktoś potrzebuje ciepłej wody z kranu, to wg mnie fora nie są od tego. Albo stosowanie nowomowy w postaci pozytywnej odpowiedzi czyli lepiej napisać: jasne, można przejść na 999GB. Za 3 lata jak będzie przedłużenie.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10883
  • 150

Zmiana limitu internet biurowy

@jojoczek

rozważ, proszę, jeszcze to:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

🙂