Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika

► W temacie doprecyzowano tytuł. Dodatkowo scalono ze sobą podobne wpisy zawarte w innych wątkach - Moderator Wiktor ◄

 

Zal i wstyd. W odowiedzi na skarge, która złożyłem na pracownika nie przestrzegajacego procedur rozmowy otrzymalem informacje, ze Orange niema możliwości odtworzenia rozmowy... wszędzie jesteśmy informowani o nagrywanej rozmowie.. to po co je nagrywać ? To oficjalna spychologia Orange... Odpowiedz na poziomie podstawowki. Pan nieudolnie próbuje mnie przekonać, ze Orange nie używa nagrywanych rozmów w celu zweryfikowania jakości rozmów...  czyżby klamstwo w oficjalnym pismie Orange ? Czy to pracownicy wprowadzaja w błąd ?

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika

Nie wiem po co piszesz to samo w każdym wątku.

 

A jakiej reakcji Orange oczekiwałeś? że zablokuje połączenia przychodzące z konkretnym numerem? Jest to na dziś niemożliwe pod kątem prawa telekomunikacyjnego bo Orange poza funkcją "operatora" jest też "publicznym dostawcą usług". Jeśli chcesz by była taka funkcja, korzystaj z usług firm które mają tylko status "operatora".

 

Poza tym rozmowy są nagrywane ale to od klientów dużo zależy co do odszukania rozmowy. Orange nie zawsze samo dzwoni do klientów. Czasem dzwonią firmy zewnętrzne w imieniu Orange - na początku rozmowy masz doradca powinien się przedstawić. Wiele osób tego nie słucha. Też z uwagi na skalę rozmów też warto podać dane umożliwiające jej odszukanie (im więcej tym lepiej): tj. dane osoby dzwoniącej, numer na jaki dzwoniono, numer z jakiego dzwoniono, data i godzina rozmowy, nazwa firma która dzwoniła. Może to z pozoru być absurdalnym oczekiwaniem ale dziennie wszystkich rozmów wychodzących i przychodzących z klientami Orange jest kilkadziesiąt tysięcy. To naprawdę dużo i trzeba mieć dużo danych by ją odtworzyć.

 

Ponadto rejestrowane są tylko kontakty z tzw. Contact Center (wydziałem w Orange zajmującym się kontaktem z klientem na odległość). Jeśli dzwonił do Ciebie pracownik salonu lub przedstawiciel handlowy (w stylu akwizycji) to nie każdy kontakt jest nagrywany. Pytanie czy informacja o nagrywaniu była w rozmowie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Skarga na infolinie

W dzisiejszych czasach ludzie latają na księżyc a Ty chcesz mi powiedzieć, ze w sieci "Orange nr1" bie potrafią odszukać rozmowy ? Po za tym tego dnia ze mna była przeprowadzona tylko jedna rozmowa a nie setki... plus od tego są specjalne systemy i nie ma żadnego problemu oprócz zwykłej spychologii w Orange...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika

Ile osób było w tym roku na księżycu?

 

Doradcy nie maja dostępu do bilingu połączeń przychodzących przy tego typu zgłoszeniach. Jak sam nie podasz danych, będzie to trudne. O ile taka rozmowa byla nagrywana.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika

Wobec ilu osób Orange zastosowalo w tym roku spychologie ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika

Jak najbardziej tak jak pisałem juz wcześniej informacja o nagrywanej rozmowie była podawana... osoba dzwoniaca z Orange.. czy nasmiewanue sie i szydzenie z klientów jest standardem w Orange ? Czy te praktyki sie skończą ? I czy są przez kogoś w takim razie kontrolowane ? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika

Pewnie firma zew działająca dla Orange. Chodzi o zamówienie usług/umowa ??


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika

Stary jak byś poprzeklinał w nerwach czy powiedział coś obraźliwego to nagranie policja by Ci odtworzyła do tygodnia później ale jak to konsultant był chamski to nagrania nie znajdą nigdy 😄 Chcesz mieć nagrania to jak dzwonią to też informuj że rozmowa będzie nagrywana i nagrywaj a wtedy masz dowody 😉 Pozdrawiam 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika

Chyba jednak lepiej w sprawach gdzie podejrzewa się, że ORANGE będzie nas "kręcił" korzystać z opcji czatu. Ja w ten sposób zgromadziłem materiał, który przedstawię bezpośrednio do Komisji D/S Etyki Orange. I bynajmniej nie są tu winni ci operatorzy, z którymi się łączymy przez infolinię.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zaskakująca odpowiedź na skargę złożoną na pracownika

Tu chodzi o kontakt wychodzący. Czat nie jest wtedy alternatywą.