Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zapowiedź głosowa podczas oczekiwania na połączenie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Zapowiedź głosowa podczas oczekiwania na połączenie

Dzień dobry. Mam pytanie natury technicznej. Czy jest możliwość ustawienia zapowiedzi telefonicznej w czasie oczekiwania na połączenie? Chcę aby osoba dzwoniąca do mnie przed odebraniem przeze mnie połączenia usłyszała powitanie głosowe. Tutaj https://zapowiedzi.tel na zamówienie są ofercie nagrania tego typu i można poprosić o każdy format pliku, więc to nie jest problem, ale nie wiem jak miałbym ustawić taką zapowiedź u siebie w telefonie. Czy może istnieje jakaś usługa dodatkowa w Orange?
Wiem, że nie tylko jam ten problem. Wiem, że wiele osób chciałoby ustawić taką zapowiedź (szczególnie chodzi o numery firmowe).
I dodam jeszcze, że nie chodzi o pocztę głosową, chociaż tutaj też mógłby istnieć jakiś panel zarządzania, żeby można było zamieścić jako powitanie telefoniczne profesjonalne nagranie od lektora, a nie tylko nagrywać je podczas połączenia z pocztą głosową.
Dziękuję za pomoc.

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Zapowiedź głosowa podczas oczekiwania na połączenie

@Piotr_B Przy usłudze POTS jest/była taka możliwość. Tekst był standardowy, ale podobno można było przekazać własną zapowiedź w pliku. Ciekawe czy i w mobilnym jest taka możliwość tak jak "granie na czekanie"?

Centrale abonenckie maja taka kartę do tego .  Nazywa się DISA

Doprecyzuj o jaka usługę głosową chodzi?

Anonim

Nie dotyczy

Zapowiedź głosowa podczas oczekiwania na połączenie

@Piotr_B  mając centralkę telefoniczną w Firmie, bez problemu takie powitanie zrobisz, co do komórki to czegoś takiego brakuje, szkoda bo też bym skorzystał, nawet odpłatnie 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zapowiedź głosowa podczas oczekiwania na połączenie

Obecnie w ramach halo granie w Orange nie ma możliwości dodania własnego nagrania w ofertach dla klientów indywidualnych i SOHO. Dla większych firm proponuję poszukać agencji marketingowej, agregatora treści premium lub opiekuna klientów biznesowych z segmentu SME i wyżej.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Zapowiedź głosowa podczas oczekiwania na połączenie

@Anonim  Nie każda centralka abonencka ma możliwość podpięcia takiej zapowiedzi. Jeśli klient dopiero kupuje, warto zapytać o tą opcję sprzedawcę. To opcja dodatkowa i często wymagająca dodatkowej karty. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zapowiedź głosowa podczas oczekiwania na połączenie

Najtańsze rozwiązanie to skorzystanie z agregatorów. Oni generują kod i można podpiąć pod zwykłe halo granie. Choć to usługa ciężko dostępna 🤷