Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowany numer przeterminowana płatność KRD


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zablokowany numer przeterminowana płatność KRD

Witam nie opłacalem rachunku starszej osoby od około 6msc byłem przekonany że ktoś z rodziny l rozwiązał umowę (dobiegła końca przed moim wyjazdem) a nikt nie korzystał z tego nr, po powrocie do kraju przeglądając listy w skrzynce znalazłem sporo ponaglen oraz informacje o wpisaniu do KRD. Zalogować się na konto Mój Orange nie mogę dostaje informacje ze numer nie istnieje. Ktoś pomoże jak najszybciej wyprostować ta sprawę i wypowiedzieć umowę. Pozdrawiam 

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zablokowany numer przeterminowana płatność KRD

Zadzwoń z dowolnego numeru na 510100100.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zablokowany numer przeterminowana płatność KRD

Dzięki za radę, gdyby nie była 21 30 już dawno bym to zrobił, myslalem E ktoś podpowie czy np mam przelać zaległość na konto Orange czy jak ma się to odbyć 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zablokowany numer przeterminowana płatność KRD

Na forum tego nie sprawdzimy. Jeśli zaległości są sprzedane, to do firmy windykacyjnej trzeba płacić a nie do Orange. Infolinia powinna być czynna całą dobę.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zablokowany numer przeterminowana płatność KRD

@Adams99, oddanie sprawy do firmy windykacyjnej to absolutna ostateczność i zwlekamy z tym tak długo, jak możemy, więc głowa do góry, może jeszcze nie jest za późno. Musisz jednak sprawdzić na jakim etapie jest sprawa w tym konkretnym przypadku, a to poufne dane, więc poznasz je na infolinii. Nam też zależy, aby ta osoba w dalszym ciągu była naszym klientem, więc śmiało zadzwoń, konsultant pomoże i doradzi co można w tej sytuacji zrobić. Tylko może rzeczywiście nie teraz, bo choć infolinia jest 24h to eksperci w tematach płatności będą lepiej dostępni w ciągu dnia. Trzymam kciuki, aby wszystko udało się jeszcze odkręcić 🙂