Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysokość opłat po zakończeniu okresu zobowiązania na Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Wysokość opłat po zakończeniu okresu zobowiązania na Orange Love

Temat przeniesiony z działu "Internet domowy", bardziej dostosowany też temat wątku - moderator Wojciech.

 

Witam, czy ktoś już"nie robił nic" z umową Orange Love po zakończeniu umowy? Precyzując nie wypowiadał umowy oraz nie kontaktował się z nikim w celu przedłużenia? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysokość opłat po zakończeniu okresu zobowiązania na Orange Love

To nie jest kwota ostatniej faktury a kwota ostatniej opłaty miesięcznej. To istotna różnica. Ostatnia faktura może być niższa bo może być za okres jedynie do końca umowy a nie na pełen okres rozliczeniowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Koniec umowy Orange Love

@Nika6  możesz wyjawić co chcesz osiągnąć w ten sposób? Sprawdź w umowie, co się stanie po upływie okresu na który została zawarta... czy jest w niej automatyczne przedłużenie "po okresie lojalnościowym"?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Koniec umowy Orange Love

@Nika6  W umowie masz wszystko napisane. Z tego co pamiętam można było wybrać automatyczne przedłużenie na okres chyba 6 miesięcy i wtedy opłata jest jak w okresie zobowiązania lub po okresie zobowiązania zaczną po prostu naliczać opłaty poza promocyjne, jeżeli nie zostanie wypowiedziana umowa.

 

A ja zapytam jak to jest takim przypadku:

Biorę Orange Love(NET+SIM), następnie po dwóch miesiącach dobieram kolejną kartę za 19,99(wtedy).

Orange Love kończy się np. 20 listopada i muszę złożyć miesiąc wcześniej wypowiedzenie.

Co z dodatkową kartą się dzieje ? 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Wysokość opłat po zakończeniu okresu zobowiązania na Orange Love

Ok, nie sprecyzowałam swojego pytania. Te informacje w umowie doczytałam. Jest tez zapis o kwocie faktury, że będzie taki sam jak kwota ostatniej faktury przed przedłużeniem. W moim przypadku jest to kwota 50zł. Jestem ciekawa czy ktoś już "przeszedł" na tą umowę 6-cio  miesięczną i opłaty były zgodne z ostatnią fakturą. Zgodnie z umową powinno tak być ale zawsze pojawia się jakieś"ale" dlatego postanowiłam zapytać czy ktoś już miał taki/podobny przypadek. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysokość opłat po zakończeniu okresu zobowiązania na Orange Love

To nie jest kwota ostatniej faktury a kwota ostatniej opłaty miesięcznej. To istotna różnica. Ostatnia faktura może być niższa bo może być za okres jedynie do końca umowy a nie na pełen okres rozliczeniowy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wysokość opłat po zakończeniu okresu zobowiązania na Orange Love

@Nika6  jeśli stanie się inaczej, to moim zdaniem będziesz mieć podstawę do reklamacji... zapis umowy wiąże Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Wysokość opłat po zakończeniu okresu zobowiązania na Orange Love

Dziękuję za pomoc:)


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Koniec umowy Orange Love

@BORAX  tracisz rabat -20zl za łączenie uslug. Czyli płacisz 39.99zl.

 

@Nika6  co to za Love?  Usługi same mobilne czy z usługami stacjonarny mi?