Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

Cześć

Posiadam Love Mini z neostradą ADSL i dwoma numerami komórkowymi. Umowa jest na czas nieokreślony. Chciałbym zrezygnować z neostrady i przenieść te 2 numery do nju abonament. Jak to ogarnąć? Mogę zgłosić w nju chęć przeniesienia ale nie wiem czy to automatycznie wypowie usługę neostrady.

Pzdr.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

@advert po przeniesieniu numerów do NJU z końcem umowy, powinna umowa zostać rozwiązana z automatu. Dla pewności złożyłbym jeszcze wypowiedzenie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

@advert po przeniesieniu numerów do NJU z końcem umowy, powinna umowa zostać rozwiązana z automatu. Dla pewności złożyłbym jeszcze wypowiedzenie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

@ketrasaArtur  nie trzeba skladac zadnego dodatkowego wypowiedzenia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

@PARANOJA może i nie trzeba. Ja przy pożegnaniu z LOVE prócz wniosku o przeniesienie numerów złożyłem wypowiedzenie. Więcej w ofercie LOVE umowy nie podpiszę. Dziwna jest to oferta i jest dobrze, jak podpisuje się umowę lub przedłużenie. Schody się zaczynają, jak umowę chcę zakończyć z zachowaniem numerów. Trzeba dobrze się pilnować.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

Update : numery przeniosły się do nju, ale Neostrada nadal działa i naliczyl się nowy abonament na kolejny miesiąc. Złożyłem reklamację, ale mija tydzień i usługa nadal jest aktywna. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament


@advertnapisał(-a)

Update : numery przeniosły się do nju, ale Neostrada nadal działa i naliczyl się nowy abonament na kolejny miesiąc. Złożyłem reklamację, ale mija tydzień i usługa nadal jest aktywna. 


Fajnie że dałeś update, szkoda że nie napisałeś co właściwie zrobiłeś a konkretnie to czy złożyłeś to wypowiedzenie czy nie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

Nie składałem dodatkowo wypowiedzenia, skoro przeniesienie numerów automatycznie rozwiązuje umowę Love. A przynajmniej powinno.. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

@advert 

Masz całkowitą rację, tylko nie napisałeś że tak zrobiłeś a zaznaczyłeś jako rozwiązanie post któy sugerował jednak złożenie wypowiedzenia, stąd moje pytanie.

Czy nowa faktura jest za sam internet? Jeśli tak, to Love się "rozleciał" ale umowa na internet została. Na Twoim miejscu przeczytałbym oryginalną umowę i sprawdził w niej warunki rozwiązania.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53108
  • 617

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

@advert  tak to jest właśnie ufać temu co powinno działać.. I nie kontrolować tego, co zleciliśmy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 0

Wypowiedzenie LOVE i przeniesienie numerów do nju abonament

Reklamacja uznana po 8 dniach, neo odłączone, naliczone opłaty wyzerowane.