Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty SIM przy użyciu startera


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Wymiana karty SIM przy użyciu startera

Witam.Mój problem polega na wymianie uszkodzonej karty sim.Otóż telefon jest na żonę ,która aktualnie leży w szpitalu i nie może się poruszać.A wymóg jest aby stawiła się osobiście w salonie Orange lub trzeba przedstawić upoważnienie poświadczone notarialnie.Jak Orange może mi w tej sytuacji pomóc.Pozdrawiam


@Ronnapisał(-a)

@Szoszi, kod PUK będzie Ci potrzebny jeśli sam chcesz wymienić kartę SIM. Jeśli posiadasz abonament to, Kod PUK możesz uzyskać W Mój Orange – wejdź w sekcję: Zabezpieczenia i kliknij: Uzyskaj Kod PUK. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

 

Wymianę karty SIM możesz dokonać także w salonie koszt 25,00zł - szczegóły TUTAJ.

 

Kartę wymienisz bezpłatnie tylko wtedy, kiedy powód wymiany leży po stronie operatora (np. karta SIM przestała działać). W pozostałych przypadkach (kradzież, zgubienie, zablokowanie karty SIM kodem PUK, wymiana karty SIM na inny rodzaj w trakcie trwania umowy) wymiana karty SIM jest płatna. Dotyczy to również starszych kart SIM.


 

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5444
  • 183

Wymiana karty SIM przy użyciu startera


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Wymiana karty SIM przy użyciu startera

Nie mogę wymienić przy użyciu startera ponieważ stara karta jest uszkodzona a jest potrzebna do startera.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5444
  • 183

Wymiana karty SIM przy użyciu startera

Nie kumam. Każdą kartę mozna wymienić przy pomocy zakupu startera


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Wymiana karty SIM przy użyciu startera

Można wymienić tylko aktywną kartę sim.Ponieważ na nią sieć wysyła sms zwrotny                                   CYT>13.W ramach Usługi można dokonać wymiany tylko aktywnej, działającej, a w przypadku oferty na kartę również prawidłowo zarejestrowanej karty SIM będącej w posiadaniu Abonenta, tym samym Usługa nie obejmuje wymiany kart SIM uszkodzonych oraz utraconych. 1


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Wymiana karty SIM przy użyciu startera

Ale trzeba wysłać smsa ze starej karty. A masz dostęp do nowego mój Orange?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Wymiana karty SIM przy użyciu startera

Masz na myśli "Mój Orange" w telefonie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5444
  • 183

Wymiana karty SIM przy użyciu startera

Tak, tak oczywiście.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Wymiana karty SIM przy użyciu startera

Mam dostęp


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Wymiana karty SIM przy użyciu startera

Chodziło mi o nową wersję w przeglądarce. W aplikacji na telefon nie ma takiej opcji.