Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wcześniejsze rozwiązanie umowy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Wcześniejsze rozwiązanie umowy

Gdzie znajdę w aplikacji mój orange ile zapłacę za wczesniejsze zerwanie umowy? Rozmawiałem z konsultantem ale miał jakąś awarie systemu i nie mógł sprawdzić wysokosci kary. Powiedział że znajdę to w aplikacji ale nigdzie nie widzę.

14 ODPOW. 14

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2198
  • 12338
  • 57

Wcześniejsze rozwiązanie umowy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Wcześniejsze rozwiązanie umowy

Na stronę nie mogę wejść bo z hasłem jest coś nie tak i nie da się odblokować. W aplikacji mam zapamiętane i działa, ale tam nie mogę znaleźć.

 

________________
* Wpis poddałem edycji – Rafał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13869
  • 57041
  • 684

Wcześniejsze rozwiązanie umowy

@Z1 Zerknij na instrukcję, może uda się odblokować aplikację  https://www.orange.pl/omnibook/korzystanie-z-nowego-moj-orange#dla-klienta


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Wcześniejsze rozwiązanie umowy

@Z1  niestety ale opcji sprawdzenia wysokości kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy nie ma jeszcze w apce MO, samodzielnie sprawdzisz jedynie przez konto MO logując się na stronie, ewentualnie spróbuj dowiedzieć się na infolinii (czat lub telefon).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19338
  • 55867
  • 757

Wcześniejsze rozwiązanie umowy

@Z1 zawsze możesz zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie. Konsultant poda kwotę do zapłaty za wcześniejsze zakończenie umowy.

Sprawdzenie samodzielnie tylko na koncie Mój Orange przez stronę internetową.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2198
  • 12338
  • 57

Wcześniejsze rozwiązanie umowy

@Z1  tak z ciekawości na ile miesięcy przed końcem umowy, chcesz ją zerwać i jaki pakiet usług masz, bo może to się tobie nie opłacać, inna sprawa że w umowie jest zapis o wysokości kary, można samemu obliczyć, ile wyniesie kara 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2212
  • 8269
  • 33

Wcześniejsze rozwiązanie umowy


@Z1napisał(-a)

Na stronę nie mogę wejść bo z hasłem jest coś nie tak i nie da się odblokować. W aplikacji mam zapamiętane i działa, ale tam nie mogę znaleźć.

 

wyczyść ciasteczka z domeny orange.pl, bo jak się zalogowałeś na NO, to potem się gryzą z tymi z MO.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2638
  • 10835
  • 100

Wcześniejsze rozwiązanie umowy

Cześć @Z1 

Przesyłam Ci instrukcję jak możesz sprawdzić wysokość opłaty za przedterminowe rozwiązanie umowy.

Wysokość opłaty za przedterminowe rozwiązanie umowy możesz sprawdzić :

  • w Mój Orange na www.orange.pl - po zalogowaniu wybierz zakładkę - Umowy i urządzenia -> Pokaż umowę -> Oblicz kwotę za zerwanie umowy
  • na czacie
  • na infolinii - dzwoniąc pod numer  *100 lub 510100100 (opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora).

Więcej informacji o rozwiązaniu umowy z Orange znajdziesz w tym linku https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy#

Jeśli masz problem z zalogowaniem się to musisz wyczyścić w przeglądarce ciasteczka i pliki cookies tak jak Ci radzi @pirenej a jeśli to nie pomoże to możesz po wpisaniu Twojego loginu  i kliknięciu zaloguj sie i pojawi ci się opcja  przypomnij hasło i klikasz w to. Wtedy możesz zmienić swoje hasło.

Może te wskazówki coś Ci pomogą

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 16
  • 0

Wcześniejsze rozwiązanie umowy

Udało Mi się w końcu zalogować, tym razem poszło odzyskiwanie hasła, wcześniej nie chciało działać. Na tym form jestem od dziś a problem z zalogowaniem był już od jakiegoś czasu. Czerwony komunikat - już nie pamiętam z jaką treścią dokładnie, ale nieważne skoro w końcu się udało.

Sytuacja z karą okazała się bardziej beznadziejna niż myślałem - ponad 2300 😞 za cały pakiet, bo z samej komórki nie można zrezygnować.