Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

Witam .Czy jest możliwość zmiany numeru telefonu stacjonarnego i zastrzeżenie go w Orange?Chcialbym się dowiedziec czy jest w ogole taka możliwość i jaka jest procedura z tym związana. Może ktos z forumowiczów się orientuje w temacie bo np przerabiał tą sprawę

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

@bruno  sądzę, że jest możliwe  ale zapytaj w BOK (telefonicznie),  albo oczywiście wystąp pisemnie na adres:

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

 

Zdaje się, że w "normalnych okolicznościach" wiąże się to z opłatą, chyba że wykarzesz że na aktualnym numerze masz jakąś dużą uciążliwość...

 

Update. ufff, znalazłem opis na stronie Orange

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

@bruno  sądzę, że jest możliwe  ale zapytaj w BOK (telefonicznie),  albo oczywiście wystąp pisemnie na adres:

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

 

Zdaje się, że w "normalnych okolicznościach" wiąże się to z opłatą, chyba że wykarzesz że na aktualnym numerze masz jakąś dużą uciążliwość...

 

Update. ufff, znalazłem opis na stronie Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

Dziękuję za podpowiedż.pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

Moi rodzice jakiś czas temu zmieniali numer stacjonarki, uwierz da się to załatwić w tydzień 🙂 Opis postępowania tak jak w linku od kolegi powyżej 🙂 uffff.....teraz u rodziców spokój - wcześniej telemarketerzy dzwonili codziennie!!!


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

Sprawę zalatwiłem na czacie sprawnie i szybko.To też jeden z powodow dla ktorych zmieniam numer tzn panowie od garnkow i fundacji pomagajacych, ale swoim portfelom.Dlatego dziekuje jeszcze raz za pomoc.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

Witam ponownie.Chciałbym dodać że dziś już zmienili mi numer.Czyli rano złożyłem zamówienie a już pod wieczór jest zmieniony.Piszę to bo może ktoś skorzysta z tych podpowiedzi które uzyskałem na forum.Pozdrawiam


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

Witam. A mógłby Pan napisać w jaki sposób złożył Pan zamówienie. Na czacie czy poprzez infolinię. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

I tak i tak powinni przyjąć zlecenie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Telefon stacjonarny-zmiana numeru

Poprosiłem Panią konsultantkę na czacie o zmianę numeru a ona poprowadziła cała procedurę.