Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strefa domowa/biurowa.

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Strefa domowa/biurowa.

Witam,

 

Gdzie i jak mogę sprawdzić centrum mojej strefy? Totalnie zmienili układ stron i nie mogę się znaleźć.

Obawiam się, iż strefa biurowa z której korzystałem od kilku miesięcy została przeniesiona. Wskazywać na to może chociażby informacje że wyczerpałem limit danych na strefie domowej, która znajdowała się w tym samym miejscu co biurowa. Z tego co czytałem w poprzednich tematach, możliwe jest aby strefa znajdowała się np. w Arabii? Czy jeżeli to nie stało się z mojej winy, a winy operatora, np. router nie łapał sygnału ze względu na nadajnik, i źle pobrał koordynaty, mogę się ubiegać o zwrot części transferu?

 

Oferta 60GB + 500GB.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strefa domowa/biurowa.

To ja bym skontaktował się z BOK jeszcze raz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strefa domowa/biurowa.

Strefę najpewniej sprawdzisz na czacie http://orange.pl/kontakt

A co do reszty. Reklamację można złożyć, każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Strefa domowa/biurowa.

Hmm... Chciałem wyłączyć strefę i założyć ją na nowo. Niestety nie mam takiej opcji w usługach dodatkowych. Konsultant z którym pisałem, powiedział mi, że muszę ją mieć. W aplikacji mobilnej, mam ją nadal w aktywowanych, tyle że jej status jest żółtym zegarkiem. Jakieś pomysły? Pakiet domowy wyczerpany, a biurowego nie ma. Internet spadł do 64kb/s.

 


unknown_preview.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strefa domowa/biurowa.

A mam pytanie, może z pozoru nie na temat, ale one ma istotne znaczenie: ostatni screen pokazuje że to oferta firmowa. Masz internet mobilny na firmę czy na osobę prywatną zarejestrowany? (nie podaj danych, ale na kogo jest usługa).

Bo w przypadku internetu mobilnego posiadanie usługi mieszanej (np. oferta firmowa zarejestrowana na osobę prywatną lub oferta indywidualna zarejestrowana na firmę). I wtedy bywają problemy ze strefą.

Strefą biurową w części taryf firmowych można zarządzać jedynie przez BOK.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Strefa domowa/biurowa.

Firma.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strefa domowa/biurowa.

To ja bym skontaktował się z BOK jeszcze raz.

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Strefa domowa/biurowa.

@MoojegoPL

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?