Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spotify Premium na 3 miesiące


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Spotify Premium na 3 miesiące

Dzisiaj zawarłem umowę w Orange w której był zawarty pakiet na 3 miesiące Spotify Premium. Nie wiem gdzie i jak to aktywować.

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Spotify Premium na 3 miesiące

@deppy możesz z tej usługi korzystać na dowolnym urządzeniu. Regulamin jest tu  według jego zapisów: "Aby skorzystać z Usługi Dostępu do Spotify Premium na warunkach niniejszej Promocji, należy dokonać aktywacji Usługi Dostępu na Stronie Aktywacyjnej tj. www.spotify.orange.pl Aktywacja powinna nastąpić nie później niż 30 listopada 2018 r. , bez względu na moment przystąpienia do Promocji." Aktywacji można dokonać tylko raz, jeżeli wyłączysz w okresie promocyjnym to ponowna aktywacja oznacza uruchomienie płatnej usługi.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Spotify Premium na 3 miesiące

Hej @deppy czy też masz problem z aktywacją tej usługi? Mnie wyskoczyła informacja na stronie spotify.orange.pl, iż mogę mieć Spotify Premium na miesiąc, a potem płatne 19,99zł co miesiąc, mimo że w umowie miało być to na 3 miesiące. Co zrobić? 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Spotify Premium na 3 miesiące

@Klaudia97

 

w takich okolicznościach mogę jedynie doradzić kontakt z BOK, standardowo, jeśli masz smarfon i aplikację Mój Orange, oraz mobilny numer w Orange - logując się do niej pełnymi danymi tego numeru do tej appki, możesz za darmo połączyć się z Doradcą/Konsultantem Orange - ikonka u dołu ekranu.

Anonim

Nie dotyczy

Spotify Premium na 3 miesiące

Być może to jakiś błąd że strony orange.spofity.pl. Ja na Twoim miejscu złożyłbym reklamację czy to przez BOK lub Mój Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Spotify Premium na 3 miesiące

Żywię nadzieję, że ktoś bardziej obeznany w temacie napisze jak sprawa się ma z tym Spotify w Orange i kontem Spotify już istniejącym.

 

Regulamin promocji stanowi m.in.:

§ 2. 8. [...]Aktywacja powinna nastąpić nie później niż 30 listopada 2018 r. , bez względu na moment przystąpienia do Promocji.

 

Czyli jak rozumiem 3 miesiące są liczone od momentu aktywacji Spotify na stronie www.spotify.orange.pl a nie od momentu biegu nowej umowy dzięki, której nabywa się prawo do 3 miesięcy gratis?

 

Mam aktywne Spotify Premium w innej promocji, poza Orange. Konto Premium jest ważne do sierpnia. Aby mieć 3 miesiące darmowe w ramach umowy w Orange muszę dezaktywować Premium w Spotify (czyli czekać do sierpnia) i dopiero potem aktywować w Premium w ramach promocji Orange na www.spotify.orange.pl. Dobrze to rozumiem? Przerabiał ktoś coś takiego?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Spotify Premium na 3 miesiące

Tematu nikt widać nie przerabiał i jednak sam zdążyłem przerobić.

 

Termin aktywacji darmowych 3 miesięcy jest liczony od dnia aktywacji na stronie www.spotify.orange.pl i połączenia konta Spotify z numerem w Orange.

 

W przypadku gdy jest aktywny plan Spotify Premium z racji innej oferty (np. na stronie Spotify) to należy ofertę zdezaktywować, poczekać aż plan Spotify Premium wygaśnie (konto przejdzie na wersję darmową), a następnie aktywować promocję w Orange. Co ciekawe opcja premium u mnie zakończyła się około północy, a po północy można było już aktywować ofertę w ramach Orange.

 

Wygląda na to, że obecnie wszystko jest prawidłowo aktywowane, promocja darmowe 3 miesiące działa. 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 1

Spotify Premium na 3 miesiące

Czy ktoś z tu obecnych wie, jak się liczy bezpłatne 3 miesiące.

1. Czy jest to od daty aktywacji równo 90-92 dni?

2. Czy może 3 pełne miesiące czyli jeżeli dokonałem aktywacji w marcu to do końca czerwca?

3. Według smsa z orange, którego otrzymałem powinienem w Mój Orange widzieć aktywne spotify premium. Wskazują mi w nim że mam wejść na stronę "orange.pl/mojorange i w zakładkę 'dodatkowe zamówienia'.

Jak na złość tej zakładki nigdzie nie ma... Ktoś tu chyba robi mnie w nie powiem co...

Jeżeli ktoś zna tą magiczną ścieżkę i może mi wytłumaczyć jak "dla debila" to będę wdzięczny.

 

Usługę aktywowałem w ofercie na kartę OFnK przez stronę spotify.orange.pl. Po czasie stwierdzam, że regulamin i jego braki tworzyli chyba uczniowie z gimnazjum!

Anonim

Nie dotyczy

Spotify Premium na 3 miesiące


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 1

Spotify Premium na 3 miesiące

@Anonim: Czy Ty w ogóle przeczytałeś co napisałem?

To o co pytam nie jest wskazane w regulaminie. Tak samo regulamin nie wskazuje jak sprawdzić status usługi - tak jak np. możesz wysłać SMS i dostaniesz info o ilości dostępnych minut i do kiedy ważne.

Zadałem pytania dlatego, bo może ktoś drążył temat w BOK lub innymi sposobami i zna odpowiedzi...