Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stały adres, VPN, brak dostępu z zewnątrz

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Stały adres, VPN, brak dostępu z zewnątrz

Witam, jestem klientem biznesowym, posiadam wykupiony stały zewnętrzny adres IP.  Sprawdzałem, ta usługa działa i faktycznie adres sie nie zmienia. Posiadam router/modem Huawei b315s 22, skonfigurowałem na nim nowy profil pod VPN, czyli ustawiłem APN na vpn.static.pl. W zakładce do przekierowania portów ustawiłem tak(screen na dole). Czyli potrzebuje mieć z "zewnątrz" dostęp do bazy danych SQL która znajduje się na komputerze o adresie 192.168.8.10 na porcie 1433. Lecz nie mam takiego dostępu. Tak jakby te porty nadal były zablokowane. Wyłączone firewall'e na routerze i obydwu komputerach. Jakieś pomysły?


12.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Stały adres, VPN, brak dostępu z zewnątrz

Na infolinii ogólnej możesz takiego wsparcia nie uzyskać. Chyba że na Orange Expert dodatkowo płatnej *900. Temat jest trudny do zdalnego wytłumaczenia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Stały adres, VPN, brak dostępu z zewnątrz

@sukien1994Może poczytaj co to jest vpn No-IP


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Stały adres, VPN, brak dostępu z zewnątrz

Z przyczyn niezlależnych nie mozę być to robione za pomocą vpn ani żadnych programów zewnętrznych. To powinno działać tak jak opisałem wyżej.

Anonim

Nie dotyczy

Stały adres, VPN, brak dostępu z zewnątrz


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Stały adres, VPN, brak dostępu z zewnątrz

Na infolinii ogólnej możesz takiego wsparcia nie uzyskać. Chyba że na Orange Expert dodatkowo płatnej *900. Temat jest trudny do zdalnego wytłumaczenia.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10923
  • 150

Stały adres, VPN, brak dostępu z zewnątrz

I jak @sukien1994? Czy rozmowa z BOK / Orange Ekspert coś dała?

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę jedną z najpożyteczniejszych zasad panujących na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?