Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sprawdzanie statusu zamówienia

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Sprawdzanie statusu zamówienia

Wczoraj dzwoniła do mnię Pani z orange , oferowała telefon i zamówiłam go .

Dzisiaj przyszedł mi sms że paczka jest spakowana i mam czekać na sms od kuriera .

Chciałabym się dowiedzieć czy jest szansa żeby przyszło ono na jutro tak jak wspominała Pani z Orange .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Sprawdzanie statusu zamówienia

Jeśli paczka została dzisiaj wysłana to jest całkiem duża szansa, że przesyłka jutro do Ciebie dotrze. Standardowo czas dostarczenia przez firmę kurierską to 1-2 dni robocze. Czy w sms-ie otrzymałaś numer nadanej paczki? Jeśli masz ten numer i znasz nazwę firmy kurierskiej to na jej stronie możesz sprawdzić status przesyłki. Ponadto dzień wcześniej wieczorem lub o poranku danego dnia powinnaś dostać sms-a o przewidywanej godzinie próby dostarczenia przesyłki przez kuriera. Miłego dnia! 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Sprawdzanie statusu zamówienia

Dostałaś już nr listu przewozowego?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Sprawdzanie statusu zamówienia

Jeśli paczka została dzisiaj wysłana to jest całkiem duża szansa, że przesyłka jutro do Ciebie dotrze. Standardowo czas dostarczenia przez firmę kurierską to 1-2 dni robocze. Czy w sms-ie otrzymałaś numer nadanej paczki? Jeśli masz ten numer i znasz nazwę firmy kurierskiej to na jej stronie możesz sprawdzić status przesyłki. Ponadto dzień wcześniej wieczorem lub o poranku danego dnia powinnaś dostać sms-a o przewidywanej godzinie próby dostarczenia przesyłki przez kuriera. Miłego dnia! 🙂

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Sprawdzanie statusu zamówienia

Dostałam numer listu 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Sprawdzanie statusu zamówienia

To jak masz numer listu, to zadzwoń do firmy kurierskiej i tam ustal szczegóły. W większości wypadków powinno to być już jutro.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10911
  • 150

Sprawdzanie statusu zamówienia

@OrangeMonika 🙂

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?