Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sms do gier i abonament


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Sms do gier i abonament

Witam, mam abonament za 54.99 zł smart plan mix II, zawsze na koniec miesiąca płacę te 55 zł, ale też nigdy nie wykorzystuję (zazwyczaj maksymalnie 3 zł). Czy jeśli wyślę sms na jakąś grę, to pieniądze pobierze z abonamentu czy doliczy mi do rachunku?
9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Sms do gier i abonament

Jeśli opłata za grę będzie jako sms (zwykle rozpoczyna się taki sms od 7 lub 9), będzie pobrane ze środków.

Jeśli w ramach pobrania gry pojawia się opcja "zapłać z Orange" lub "dolicz do rachunku Orange", wtedy będzie doliczone do rachunku.

Podaj więcej konkretów to Ci podpowiemy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sms do gier i abonament

@Asianaska   SMSy premium są obciążeniem poza abonamentem...a większość gier polega na zgłoszeniu się takim esemesem np. prowadzone przez popularne radiostacje (RMF, Radio Z, Eska) - wystarczy uwierzyć informacji "zgłoszenie do konkursu 2,46" - nie mówią koszt zależy od abonamentu!!!

 

Chyba że chodzi Ci o pobieranie gier, tak jak to zrozumiał @Piotrekk85, wtedy opłaty mogą być pobierane różnie... zależnie od gry.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Sms do gier i abonament

@Misiek62 chodzi o doładowanie do gry internetowej dodatkowych "pieniędzy" za 6.15

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Sms do gier i abonament

Wysłałam sms i w rozpisce zalicza mi do kategorii "sms/mms", czy to znaczy, że nie będę dopłacać?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sms do gier i abonament


Asianaska napisał(-a):
@Misiek62 chodzi o doładowanie do gry internetowej dodatkowych "pieniędzy" za 6.15

Wygląda to na SMS Premium - z grupy 75xx(x) więc stawiam na to że pozaabonamentowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sms do gier i abonament


Asianaska napisał(-a):
Wysłałam sms i w rozpisce zalicza mi do kategorii "sms/mms", czy to znaczy, że nie będę dopłacać?

@Asianaska  - piszesz o informacjach dostępnych w "Mój Orange"? SMS/MMSy wykorzystane? tam też jest info "pond abonament". Więc jeśli nie będzie kwoty w tej pozycji, to znaczyłoby, że możesz wydać środki z abonamentu na takie doładowania. Tylko, że czasami ludzie tu informowali iż aktualizacja danych w Mój Orange odbywa się z opóźnieniem. Więc poczekałbym trochę, zalogował się ponownie, nawet po upływie dnia.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Sms do gier i abonament

@Misiek62 Nie mam pozycji "ponad abonament", ale sprawdzę jeszcze później. Dzięki za odpowiedź 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Sms do gier i abonament

@Asianaska Masz mixa.
Tam za smsy skrócony na 7... jest pobierany z kwoty złotówek.
@Misiek62 ma na myśli abonament otwarty.
U Ciebie nie ma co tego rozważać.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sms do gier i abonament

@Asianaska- mam zaćmienie że masz Mix-a - @Piotrekk85 - ma rację, w takiej sytuacji środki z konta wykorzystywane są na dowolne działania.