Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart call

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Smart call

Dzień dobry,

 

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje opcja udostępniania swojego numeru jak również nazwy (np. imię i nazwisko) podczas dzwonienia do osoby, która nie ma mnie w swoich kontaktach. Mam włączoną opcje "Id rozmówcy..." i czasami jak dzwonią do mnie np. z danej firmy, której nie mam w liście kontaktów to wyświetla mi się nazwa firmy i jej numer. 

Szukałem informacji jak można to włączyć ale jest tylko informacja, że taką funkcję posiadają wszystkie nowe telefony ale tylko do połączeń przychodzących...

W salonie Orange jak powiedziałem, że jest coś takiego to zrobili tylko wielkie oczy bo nigdy o tym nie słyszeli. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Smart call

@Lysy89 Potwierdzam, nie słyszałem o takiej opcji.

Jak wybieram numer znaleziony w goglach, to wyświetla się nazwa firmy, która wyszukiwałem przed chwilą. Tylko jednak w połączeniach wychodzących, a nie przychodzących.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Smart call

@Lysy89 nie ma takiej usługi. Wczoraj tos pytal tez o branding SMS https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Prezentacja-numeru-wy%C5%9Bwietlanie-nazwy-mojej-firmy-... tez niestety nie ma takiej uslugi w Orange


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Smart call

@Lysy89 Potwierdzam, nie słyszałem o takiej opcji.

Jak wybieram numer znaleziony w goglach, to wyświetla się nazwa firmy, która wyszukiwałem przed chwilą. Tylko jednak w połączeniach wychodzących, a nie przychodzących.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Smart call

Taka opcja dostępna jest w aplikacji Telefon Googla i paru innych dialerach.