Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Plan LTE wspólny wypowiedzenie umowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Smart Plan LTE wspólny wypowiedzenie umowy

Czy ktoś może mi poradzić, jak w prosty sposób i bez większych konsekwencji wypowiedzieć umowę Smart Plan LTE Wspólny? Oferta w ogóle nie zgadza się z tą przedstawioną mi w salonie, płacę rachunki dużo większe niż obiecane mi 42,50 miesięcznie, dlatego chcę tą umowę wypowiedzieć. 

7 ODPOW. 7

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Smart Plan LTE wspólny wypowiedzenie umowy

Coś musiało być niedopowiedziane albo ..... nie chcę się domyślać

  Jeżeli umowa podpisana w salonie szansa mała.  Należy iść do salonu i wyjaśnić najlepiej z tym samym konsultantem który umowę podpisał. Nazwisko musi być na umowie.

  Umowę należy zabrać ze sobą.

 A dalej już w zależności od efektów rozmowy. Ale na dziś nie ma co gdybać.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Smart Plan LTE wspólny wypowiedzenie umowy

No właśnie umowę podpisałam w salonie, wszystko było jasne, o wszystko dokładnie pytałam, a jak poszłam z wysokim rachunkiem i pytaniem dlaczego faktura jest trzykrotnie wyższa od tej umówionej na około 50 zł, to ta sama pani zasłaniała się rozmowami z zagranicą i stacjonarnymi, a jak pokazałam jej biling, który w zasadzie wyszedł na zero to ta sama pani nie potrafiła mi wytłumaczyć dlaczego są tak wysokie opłaty, ale kazała rachunek zapłacić. Może warto poradzić się jakiegoś rzecznika?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Smart Plan LTE wspólny wypowiedzenie umowy

No to trzeba mieć pecha żeby trafić na niedouczoną konsultantkę... 😞 

 Trzeba było poprosić jej szefową albo szefową szefowej.  Każda pozycja na fakturze musi być wyjaśniona!

  Czasem na pierwszej fakturze zawarta jest dodatkowa opłata jednorazowa, musi być wyszczególniona.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32613
  • 37893
  • 1375

Smart Plan LTE wspólny wypowiedzenie umowy

Umowa jest zawarta w formie pisemnej. W niej akceptujesz się zapoznanie ze wszystkimi regulaminami i cennikami.
Jeśli masz dowód wprowadzenia w błąd, możesz skorzystać z przepisów k.c. związanych z działaniem pod wpływem błędu.
Ale to na Tobie ciąży ciężar udowodnienia błędu.
Reklamację możesz złożyć np. przez Mój Orange.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE wspólny wypowiedzenie umowy

Czy problem dotyczy perwszej faktury??


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Smart Plan LTE wspólny wypowiedzenie umowy

Właściwie częściowo też, ponieważ jako że mam dużo uslug w Orange miałam mieć 100% rabatu na aktywację, tak mnie poinformowali w salonie. Rabatu nie było, a pierwsza faktura była i tak o wiele za wysoka. W salonie każdy się dziwi, ale robią tylko wielkie oczy i nic z tego nie wynika. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32613
  • 37893
  • 1375

Smart Plan LTE wspólny wypowiedzenie umowy

To zadzwoń na infolinię, lub np. złóż reklamację przez mój Orange, jeśli nie jest to co ustalałaś.