Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy przez internet. Brak opcji po odstąpieniu i odczekaniu 180 dni.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy przez internet. Brak opcji po odstąpieniu i odczekaniu 180 dni.

Witam! 

Mam problem a mianowicie, chciała bym przedłużyć umowę i wziąść nowy telefonik jednak mam z tym od niedawna problem. Zdecydowałam się na Alcatela Idol 4 i wszystko było by pięknie jednak pojawia mi się komunikat że nie mogę przedłużyć umowy, mogę to zrobić dopiero za rok... 

 

Ciekawie zaczyna się jednak teraz, bowiem około 6-7 miesięcy temu przedłużyłam umowę i otrzymałam Samsunga Glaxy Note 4 który był uszkodzony. Chciałam wymiany na nowy jednak nie było to możliwe więc odstąpiłam od umowy. Nie było z tym problemów, po odstąpieniu musiałam odczekać 180 dni tak też się stało, minęło 180 dni i? I nic... Znikną komunikat że muszę odczekać 180 dni a pojawił się nowy że Nie mogę przedłużyć umowy przez internet. Nie rozumię tego, umowa kończy mi się w marcu 2018 i pół roku temu mogłam bez problemu umowę przedłużyć a teraz przedłużyć umowy już nie mogę...

 

 

 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Przedłużenie umowy przez internet. Brak opcji po odstąpieniu i odczekaniu 180 dni.

Standardowo przedłużyć umowę można na 93 dni przed końcem.
Wcześniej - jest to indywidualne na każdą sytuację.
Masz ponad rok do końca, więc musisz sprawdzać co jakiś czas czy oferta na przedłużenie się pojawi dla Ciebie.