Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedluzenie umowy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przedluzenie umowy

witam. mam pytanie dotyczące przedłuzenia umowy. Jestem u Państwa juz parę dobrych lat. posiadam 5 usług komórkowych i fun pack. umowa skonczyla mi sie w pazdzierniku. ofertę jaką mi zaoferowano w salonie jest o wiele slabsza niż u konkurencji. jeszcze gorzej to wyglada kiedy zadzwoni konsultant w imieniu Orange. za kazdym razem jest co raz gorzej. jestescie Państwo w stanie zaoferować mi godną ofertę? dodam że za miesiąc kończy mi się również umowa na fun pack. jeżeli do końca roku nie uzyskam konkretnej oferty będę zmuszony zrezygnować z Państwa usług. pozdrawiam
3 ODPOW. 3

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

przedluzenie umowy

Właśnie niedawno zadałem podobne pytanie. Na innych konkurencyjnych platformach potrafią dać 20-30 % tańszy abonament na telewizję czy też inne usługi. Na funpacka jednak ciężko cokolwiek negocjować. Dlatego ja również muszę wszystko dobrze przeanalizować tuż przed końcem umowy.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przedluzenie umowy

szkoda że mają takie podejście i nikt się nie odezwie w tym temacie. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przedluzenie umowy

To, że nie zaproponowano odpowiedniej opcji to nie wina dostępnych ofert, ale niezaradnych konsultantów. Szkoda, że Pan na takich trafił. Skoro tyle Pan ma usług to proszę zapytać o Smart Plan LTE Wspólny z rabatem Orange Open Extra i Orange Open II, a potem Pan zadecyduj, która oferta jest korzystniejsza:)))