Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

śmieszna prędkość internetu, pomimo zasięgu LTE/4G


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

śmieszna prędkość internetu, pomimo zasięgu LTE/4G

To jest jakiś żart.

Internet skonfigurowany poprawnie, zasięg dobry, sprawdzane również na innym urządzeniu aniżeli telefon z którego obecnie korzystam (Huawei ShootX) i to jest jakiś żart.

Prędkości oscylują pomiędzy 0.2-4 downloadu, około 1 uploadu i pingu teoretycznego wg speedtest) w granicach 30, aczkolwiek rzeczywisty to 150+ (często i 1000+), ze średnią utratą pakietów 5-10%.

 

Można coś z tym zrobić? Play śmiga idealnie, 40mbs downloadu, a ten śmieszny orange po prostu daje ciała po całej linii. 


Screenshot 2016-12-19 14-54-07.jpg
5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

śmieszna prędkość internetu, pomimo zasięgu LTE/4G


Revsone napisał(-a):

To jest jakiś żart.

Internet skonfigurowany poprawnie, zasięg dobry, sprawdzane również na innym urządzeniu aniżeli telefon z którego obecnie korzystam (Huawei ShootX) i to jest jakiś żart.

Prędkości oscylują pomiędzy 0.2-4 downloadu, około 1 uploadu i pingu teoretycznego wg speedtest) w granicach 30, aczkolwiek rzeczywisty to 150+ (często i 1000+), ze średnią utratą pakietów 5-10%.

 

Można coś z tym zrobić? Play śmiga idealnie, 40mbs downloadu, a ten śmieszny orange po prostu daje ciała po całej linii. 


Masz tak cały czas, czy np. tylko wieczorami ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

śmieszna prędkość internetu, pomimo zasięgu LTE/4G

Cały czas, bez względu na porę..


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

śmieszna prędkość internetu, pomimo zasięgu LTE/4G


Revsone napisał(-a):

Cały czas, bez względu na porę..


W innych miejscach jest tak samo? Inni użytkownicy orange mają w Twojej lokalizacji ten sam problem ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

śmieszna prędkość internetu, pomimo zasięgu LTE/4G

Nie. Jak wspomniałem sprawdzałem czy problem może tkwić w urządzeniu, bądź braku zasięgu w danym miejscu, ale zarówno urządzenie działa poprawnie, jak i inny numer (lecz z innym planem). Numer, w którym internet jest tak wolny, jest to numer główny pakietu wspólnego LTE.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

śmieszna prędkość internetu, pomimo zasięgu LTE/4G


Revsone napisał(-a):

Nie. Jak wspomniałem sprawdzałem czy problem może tkwić w urządzeniu, bądź braku zasięgu w danym miejscu, ale zarówno urządzenie działa poprawnie, jak i inny numer (lecz z innym planem). Numer w którym internet jest tak wolny jest to numer główny pakietu wspólnego LTE.


Jeśli zamieniałeś karty pomiędzy urządzeniami i tylko z tym numerem jest problem, podejrzewałbym uszkodzenie SIM. Możesz jeszcze skontaktować się z BOK, czy się jakś blokada nie włączyła.