Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy w trybie przepisów kodeksu cywilnego

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 34
  • 0

Rozwiązanie umowy w trybie przepisów kodeksu cywilnego

wiem, tylko chciałem pokazać, że ta mobilność nie jest taka mobilna.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13960
  • 57437
  • 692

Rozwiązanie umowy w trybie przepisów kodeksu cywilnego

@Parker98  wiemy, niemniej jednak odpowiedź od operatora jest podstawą do rozeznania sprawy, bo są rzeczy i fakty o których nie wiemy jako użytkownicy i warto czasem mieć czarno na białym...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6033
  • 24640
  • 209

Rozwiązanie umowy w trybie przepisów kodeksu cywilnego


@Parker98napisał(-a)

wiem, tylko chciałem pokazać, że ta mobilność nie jest taka mobilna.


No nie jest. A w najbardziej mobilnym miejscu czyli w samolocie też nie działa. To sofistyka. Nie ma sensu czepiać się słówek. Obowiązuje umowa i tyle. Jak nie masz co z czasem robić to możesz się po sądach ciągać. IMHO nic nie zwojujesz. Zresztą nawet nie wiadomo co chciałbyś zwojować, bo skoro umowę da się bez konsekwencji w każdej chwili rozwiązać, to co jeszcze innego/lepszego miałbyś osiągnąć w sądzie? Czy ktoś uważa że pakiet usług sprzedawany pod nazwą "Love" jest przejawem miłości operatora do klienta? I że w sądzie dałoby się wykazać rozpad pożycia jako powód rozwodu, przepraszam zerwania umowy? Nie dajmy się zwariować.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 34
  • 0

Rozwiązanie umowy w trybie przepisów kodeksu cywilnego

Uważam, że Twój komentarz jest zbędny. Tak samo jak nie jest trafny z sofistyką. Zarzucasz mi sofistykę w sytuacji, gdy robi to operator a nie użytkownik.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6033
  • 24640
  • 209

Rozwiązanie umowy w trybie przepisów kodeksu cywilnego

@Parker98 

Tak samo jak ty masz prawo do wyrażania swoich przekonań, tak i ja je mam. Jeśli jesteś urażony tym, że rzekomo zarzuciłem ci coś, to przepraszam, nie miałem intencji nic ci zarzucać.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2236
  • 12540
  • 57

Rozwiązanie umowy w trybie przepisów kodeksu cywilnego

@Parker98 to forum użytkowników i nie ma co się denerwować, operatorzy telefonii komórkowej takie praktyki uprawiają, zanim się umowę podpisze, trzeba sprawdzić jak internet mobilny działa w danej lokalizacji, jak słabo to szukać innego operatora 😎