Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

Nie będę zapeszać, ale w ciemno 500 zł kary, to co tam się wyświetla to miesięcznie 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

@Anonim 14x59 ( tak statystycznie minimalnie) bo nie wiem jaki abonament w tym love płaci 

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

@agat13  kompletnie się nie opłaca zrywać tak długi Cyrograf, będzie spora kwota do zapłaty. Dać to komuś z rodziny, niech korzysta i płaci 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

@radek9103 

Kontakt z BOK konieczny przed podjęciem decyzji, dane na MO nie muszą być miarodajne.

Zgadzam sie z kolegami, IMHO ta kara na 100% będzie o rząd wielkości większa.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

Ogólnie zasada jest taka, ze należy zapłacić za wszelkie otrzymane ulgi, ale nie więcej niż za opłaty wynikające z dotrzymania umowy.

Ważny jest termin złożenia wypowiedzenia na +/- jeden okres rozliczeniowy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.


@Anonimnapisał(-a)

Nie będę zapeszać, ale w ciemno 500 zł kary, to co tam się wyświetla to miesięcznie 😄


@Anonim  masz rację, a nawet chyba więcej.

U mnie na MO umowa na samo światełko do 24.01.23, kara za zerwanie na dziś to 986,67zł i jest to suma abonamentu pozostałego do końca umowy bez ulg i rabatów (więc dane są miarodajne), miesięcznie płacę 64,97 co daje do końca umowy 779,64, więc jakby nie patrzeć nie opłaca się zrywać.

Anonim

Nie dotyczy

Rozwiązanie umowy rok przed końcem umowy.

Spotkałam się już z z taką stacja, że właśnie na numer komórkowy kwota była niższa. Więc wszystko możliwe. Kontakt z BOK powinien potwierdzić kwotę. Dodam jeszcze, że nawet złożone wypowiedzenie można w razie wątpliwości wycofać.