Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z uslug


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Rezygnacja z uslug

Witam,

Jakie są możliwe formy zrezygnowania z usług orange poza osobistą wizytą w salonie? Nie jestem osobą z którą została podpisana umowa, jednak ja płacę wszystkie rachunki i jestem użytkownikiem jednego z numerów telefonu. Osoba na którą jest umowa to członek rodziny niezdolny od dłuższego czasu do jakichkolwiek podróży – stan zdrowia. Chciałabym obniżyć trochę koszty przez rezygnację usługi internet LTE FreeNet SIMO z kolejnym numerem telefonu, która dawno temu została nam zaproponowana w ramach przedłużania umowy na innym numerze. Od tego czasu nie korzystamy w ogóle z tego internetu ani numeru telefonu. Jak ja jako użytkownik numeru, a nie osoba, na którą wystawiona jest umowa mogę osobiście zrezygnować z niepotrzebnych usług???

20 ODPOW. 20
Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z uslug

@shelby85, najpierw cesja, a potem zarządzanie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Rezygnacja z uslug

@shelby85 napisz upoważnienie na siebie z podpisami, danymi z dowodów osobistych, numerami usług i z takim upoważnieniem udaj się do salonu w celu złożenia wypowiedzenia na tą usługę.

 

Upoważnienie nie musi być potwierdzone notarialnie, ale zdarzają się salony, gdzie niby wymagają. Nie jest to wymogiem.

 

Można również wypowiedzenie złożyć korespondencyjnie na adres:

Orange Polska S. A.

ul. Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

List najlepiej wysłać za potwierdzeniem odbioru.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Rezygnacja z uslug

Arti_Kn_Pl_0-1583586803305.png

Lub pisemnie :

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Rezygnacja z uslug

Jędrul nie czytasz ze zrozumieniem. NIE MA ABSOLUTNIE mowy o wizycie osoby na którą jest umowa w salonie. jak mamy tą rezygnacje załatwić w inny sposób?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Rezygnacja z uslug

@shelby85 patrz posty wyżej. Wszystko dokładnie opisane. Ważne, aby właściciel usługi podpisy złożył. Resztę sam załatwisz bez potrzeby ruszania właściciela usługi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z uslug

Jaka usługa i kiedy zawarta umowa/ostatni aneks? Osoba fizyczna czy firma?

Można zrezygnować przez tradycyjną pocztę. Z wybranych usług również telefonicznie o ile właściciel może rozmawiać przez telefon.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Rezygnacja z uslug

ok , dziękuje. czyli wystarczy pismo o udzieleniu upoważnienia np. mnie bądź innemu członkowi rodziny i podpis osoby na którą jest umowa? w salonie na pewno nie odprawią mnie z kwitkiem jeśli z takim pismem przyjdę? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Rezygnacja z uslug

Piotrekk85 pisałam wyżej internet LTE FreeNet SIMO z kolejnym numerem telefonu, umowa zawarta ponad dwa lata temu, nie przedłużona, ale dalej naliczana jest kwota abonamentu w wys. 19.99pln.

tak właściciej może rozmawiać przez telefon


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Rezygnacja z uslug

@shelby85 wpisz na upoważnieniu wszystkie dane z dowodu osobistego, adresy zamieszkania, dane usługi właściciela i Twoje. Oczywiście podpisy obu stron.

 

Czasami trafi się osoba w salonie, która nie chce przyjąć wypowiedzenia. Teoretycznie powinno być wszędzie akceptowane.