Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja prędkości lub ceny w aktualnej umowie #Warszawo


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 32
  • 0

Aktualizacja prędkości lub ceny w aktualnej umowie #Warszawo

Cześć,

 

Mam od ponad 3 lat Orange Love tj światłowód, telewizja, tel. kom i stacjonarny. Początek współpracy był lepszy niż ktokolwiek mógł sobie wymarzyć. Otrzymałem na infolinii sprzedażowej ofertę ambasadorską.

 

Mijają lata i pojawiła się oferta #Warszawo. Pomyślałem, że fantastyczna opcja, super operator itp. bo konkurencja w Warszawie silna z dobrą ofertą. Pierwszy raz kontaktowałem się z Orange około listopada 2019 coś około tego. Dowiedziałem się że oferta jest tylko dla nowych klientów. Przykro I to bardzo. Próbowałem miesiąc później, to samo plus dla tych co zaraz kończy się umowa. Moja kończy się w IX'20

 

Oczekiwałem, że operator zgodzi się aneksować umowę abym mógł płacić 20 zł mniej za ten sam pakiet albo wziąć wyższy z nowej oferty przy zachowaniu obecnej ceny.

 

Idąc dalej, prędkości wysyłania na światłowodzie w nowej ofercie zostały podwyższone. Moje oczywiście zostały na poziomie jaki jest. Dzwoniłem, pytałem czy mogą mi podnieść, nie mogą tzn nie chcą.

 

Czy Orange zbiednieje jak zapłacę 20 zł mniej albo dostanę 20 mbit więcej wysyłania? Czy bardziej zbiednieje jak z końcem umowy nie podpiszę nowej?

Biorąc pod uwagę wady icu100 oraz funbox to jedyną zaletą względem konkurencji jest to że światłowód mam bezpośrednio do domu. Chociaż to nie jedyna firma w Waw, która tak robi. Koniec końców i tak różnicy nie widać czy koncentryk czy światło. Od znajomych wiem, że największa konkurencja nie ma problemu z przełączeniem ma korzystniejsze oferty aktualnym klientom.

 

Liczę na Wasze opinie i odpowiedź kogoś kompetentnego z Orange. W zależności od rozwoju tego wątku zaloguję pomysł 💡.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aktualizacja prędkości lub ceny w aktualnej umowie #Warszawo

Oferta stacjonarna z uwagi na jej regulowanie przez UKE jest nienegocjowalna. Do września jeszcze sporo czasu i może jeszcze ulec zmianie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 32
  • 0

Aktualizacja prędkości lub ceny w aktualnej umowie #Warszawo

Nie mogę się z tobą zgodzić.

Co prawda nie aneks ale miałem sytuację, że Orange zaproponowało rozwiązanie umowy za porozumieniem stron od razu podpisując nową korzystniejszą.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aktualizacja prędkości lub ceny w aktualnej umowie #Warszawo

Scenariusze na tzw odnowienie też mają swój regulamin. Sprawdź czy się łapiesz na któryś. Którą wersję Love posiadasz? Masz papiery z umowy?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Aktualizacja prędkości lub ceny w aktualnej umowie #Warszawo

@MMK wiele zalezy od dobrej woli i checi, ale zostaje tez sprawa regulaminow i przepisow. Niektorych rzeczy nie obejdziesz. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Aktualizacja prędkości lub ceny w aktualnej umowie #Warszawo


@MMKnapisał(-a)

 

Oczekiwałem, że operator zgodzi się aneksować umowę abym mógł płacić 20 zł mniej za ten sam pakiet albo wziąć wyższy z nowej oferty przy zachowaniu obecnej ceny.

 

Czy Orange zbiednieje jak zapłacę 20 zł mniej albo dostanę 20 mbit więcej wysyłania? Czy bardziej zbiednieje jak z końcem umowy nie podpiszę nowej?

Biorąc pod uwagę wady icu100 oraz funbox to jedyną zaletą względem konkurencji jest to że światłowód mam bezpośrednio do domu. Chociaż to nie jedyna firma w Waw, która tak robi. Koniec końców i tak różnicy nie widać czy koncentryk czy światło. Od znajomych wiem, że największa konkurencja nie ma problemu z przełączeniem ma korzystniejsze oferty aktualnym klientom.


skoro obecna promocja daje mozliwosc przejscia do innej dopiero na 3 miesiace przed koncem to trzeba wyczekac i tyle.
jako klienci mozemy miec różne oczekiwania ale podpisujac umowe wyrazamy zgode na dane warunki.

pewnie za pół roku miałbys kolejne oczekiwania itd.

na pewno wszyscy operatorzy daja mozliwosc przejscia na korzystniejsze warunki w kazdej chwili nawet jak podpisze sie umowe 2 tygodnie temu haha