Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

Dzień dobry,

 

mam pytanie do społeczności w sprawie Orange Love. Potrzebuje się go pozbyć aby zrobić cesję na firmę (Orange Love Indywidualny nie może przejść na firmę). Przedłużyłem komórkę w Planie Komórkowym 45 aby go rozbić i teraz pytanie. Czy Neostradę mam wypowiedzieć czy sama się zlikwiduje?

 

Pozdrawiam społeczność Nasz Orange 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

@deichman Regulamin rabatu za łączenie usług zaczyna się następująco. „Jeżeli korzystają Państwo z usług jako Konsument”

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

@deichman  Witam, Umowę trzeba wypowiedzieć 30 przed końcem umowy o zawarte usługi Neostrady.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

Dobrze, w takim razie wypowiem umowę, sądziłem, że rozbicie Love ubija neostradę 🙂

Pytanie drugie czy po przejściu na firmę, będzie się dało skorzystać z Love dla Firm, wiem że przedłużenie oferty mogło zabić taką możliwość. Tak na prawdę tylko chciałem przenieść usługi na firmę, a zrobił się z tego niezły bigos.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

@deichmanDaje ci regulamin dla firm pakietów w linku w tym pakietu love dla firm. 
https://www.orange.pl/view/regulaminy-cenniki-dla-firm


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

@Citi2017 Nie trzeba wypowiadać umowy na neo skoro Love został rozpakietowany za sprawą przejścia nr komórkowego do zwykłej oferty abonamentowej.

 

 @deichman  możesz przenieść nr na firmę tylko że pozostaniesz z tym planem komórkowym 45. Żeby mieć OL dla firm musisz mieć plan biznesowy. Może numer będzie uprawniony najszybciej za rok. Albo jak trafisz na kogoś kto wie co i jak ;).

 

Należało zrobić wypowiedzenie z neo A numer przeszedł by na kartę, następnie przerejestrowanie i wybranie oferty dla firm.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

@PARANOJA  To ja wiem, ale on pytał o to, Czy Neostradę mam wypowiedzieć, czy sama się zlikwiduje?
A usługa sama nie zniknie czy nie tak ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

@Citi2017 automatycznie Neostrada się dezaktywuje więc nic już nie trzeba robić


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

Jeszcze jedno pytanie. Czy jak przejdę na firmę z dwoma numerami (plan 45 x2), to naliczy się rabat 20 zł z tytułu duetu? Jeśli tak to odpuszczę sobie chwilowo Orange Love dla firm.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu

Rabatu nie będzie.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Rezygnacja z Orange Love - wypowiedzenie Internetu


@deichmannapisał(-a)

Jeszcze jedno pytanie. Czy jak przejdę na firmę z dwoma numerami (plan 45 x2), to naliczy się rabat 20 zł z tytułu duetu? Jeśli tak to odpuszczę sobie chwilowo Orange Love dla firm.


Teoretycznie nie 😉

 

Kiedy umowy były podpisane i gdzie?