Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet nielimitowany do 5mb/s


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Internet nielimitowany do 5mb/s

Witam posiadam ofertę orange LOVE w której mam włączoną usługę nielimitowane LTE do 5mb. Ogólnie rzecz biorąc sama się już pogubiłam jak to dokońca dokładnie działa. W pakiecie posiadam 5gb po wykorzystaniu włączyły mi się schodki które szybko wyłączyłam. Otrzymałam 100gb kórych nie wykorzystywałam dość długo. Jak wygląda sprawa po wykorzystaniu tych 100gb? Czytałam, że Internet dalej jest bezpłatny tylko prędkośc spada do 1mb. Patrząc na wykaz widzę, że nic mi za internet pieniążków nie pobiera. Teraz nwm czy mogę z neta korzystać czy lepiej nie aby nie było dodatkowych kosztów do rachunku.

 


20200603184440.jpg
12 ODPOW. 12

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Internet nielimitowany do 5mb/s

@Dzina4441 

 

Wynika że po wykorzystaniu pakietu podstawowego internetu czyli tego którego masz w ofercie korzystasz z internetu LTE do 5 Mb/s.Wtedy zamiast schodków korzystasz z tej usługi czyli nic nie dopłacasz.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet nielimitowany do 5mb/s

@Dzina4441 swego czasu jak miałem OL, to zdarzyło mi się skorzystać z tego pakietu GB ze dwa razy. Internet niestety działał z tą prędkością tak kiepsko, że do końca tego pakietu nigdy nie wykorzystałem. Prędzej przychodził nowy cykl rozliczeniowy.

 

Proponuję jeszcze zadzwonić do BOK Orange: 510 100 100 lub napisać na czacie i poprosić lub sprawdzić, czy po wykorzystaniu pakietu GB nie ma wyłączonej opcji płatnego pakietu z pełną prędkością.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Internet nielimitowany do 5mb/s

Może mi Pan rzucić okiem czy uslugę schodków mam wyłączoną?


20200604102237.jpg

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Internet nielimitowany do 5mb/s

Lajk znaczy tak czy nie 😛

 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Internet nielimitowany do 5mb/s

@Dzina4441 Prędkość transmisji danych zostanie ograniczona do 1 Mb/s w przypadku, gdy transfer danych w technologii LTE przekroczy wartość 100 GB.

 

Tylko pamięta, że Nielimitowane LTE do 5MB/s jest usługą bezpłatną po wykorzystaniu schodków. Gdy włączysz usługę Nie chce schodków Nielimitowane LTE powinno kosztować 10 zł.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Internet nielimitowany do 5mb/s

Otrzymałam wczoraj wiadomość o włączeniu 5gb za 10zł po wykorzystaniu wcześniejszego 5gb które mam w umowie. Dziś po jego wykorzystaniu otrzymałam taką wiadomość. Jak mam to do kończa rozumiem? 


20200604144355.jpg


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Internet nielimitowany do 5mb/s

Wykorzystałaś "schodek" 5GB za 10 zł. Teraz w technologi LTE masz 100GB z ograniczeniem 5MB/s natomiast w 3G niestety 64kb/s


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Internet nielimitowany do 5mb/s

Tylko, że ja 100gb które miałam wcześniej do wykorzystania już wykorzystałam i teraz mi w aplikacji pokazuje 0gb. Nie pokazuje mi też wykorzystnych danych z wczoraj i dzisiaj. To wszytko kończy się za 5 dni. Proszę mi wybaczyć za mój ciężki tok myślenia. Podsumowując mogę korzystać z lte bez dodatkowych kosztow nawet jeśli wykorzystałam już wcześniej 100gb? Niby jak pisalam na czacie z doradcą to Pani mi napisalam, że po wykorzystaniu płatnych 5gb dalej mam bezpłatne. Chce się tylko w tym upewnić bo mam obawę przed sporym rachunkiem.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Internet nielimitowany do 5mb/s

Po wykorzystaniu 100GB dalej powinno działać z ograniczeniem do 1MB/s