Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z Internetu stacjonarnego Orange Love


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Rezygnacja z Internetu stacjonarnego Orange Love

Szanowni, 

posiadam OL tel1 + tv + neo (miedź) + tel.stac. (voip) oraz dobrany do tego tel2 (Plan Mobilny). 

Internet stacjonarny działa tak źle, że w najbliższym czasie podłączę sobie światłowód lokalnego dostawcy. 

Pomijam tutaj akcję z podpisania umowy (przedłużenia OL), gdzie konsultanci nie zamienili numerów, które wchodzą w skład OL, przez co duży pakiet internetowy jest nie na tym numerze i reklamacja została odrzucona, bo nie da się rozbundlować usługi bez utraty ciągłości usługi, nie mamy pana nagrania i co nam pan zrobisz i ogólnie to mogę stracić numer stacjonarny przy tej operacji, bo by trzeba było wypowiedzieć umowę i nie bo nie - a najlepiej proszę se dokupić pakiet na numerze.

Do rzeczy. Chcę zrezygnować z neostrady. Chcę zachować wszystkie numery telefonów. Nie mogę sobie pozwolić na dłuższą niedostępność usługi telefonicznej stacjonarnej (z telefonu korzysta osoba starsza).

Najbardziej by mi pasowało: numery mobilne do Flex lub Nju, telefon stacjonarny na GSM. 

Czy jest szansa żeby to wykonać i zostać w Orange, czy raczej od razu poszukać oferty innych operatorów? 

Czy jest w ogóle szansa na sprawne przeniesienie wszystkich numerów (mobilnych i stacjonarnych) do innych operatorów bez ryzyka utraty, a może też powinienem być gotowy na wzywanie UKE na pomoc? 

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Rezygnacja z Internetu stacjonarnego Orange Love

Z mobile tak. Ze stacjonarnym ciężko i dużo kombinowania.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Rezygnacja z Internetu stacjonarnego Orange Love

Czyli przenieść mobile do Nju, a stacjonarny do innej sieci? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Rezygnacja z Internetu stacjonarnego Orange Love

Do nju od razu się nie da. Lepiej na pre-paid Orange.