Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Red Light Videos


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Red Light Videos

W aspekcie bezpieczeństwa jest czysto. Wygląda na zwykłą usługę premium, legitną.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Red Light Videos

Co rozumiesz przez "w aspekcie bezpieczeństwa"? Jakieś wirusy itp.?

Naciąganie poprzez "domyślną" akceptację usługi nie łapie się w bezpieczeństwo?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Red Light Videos

Pytanie do Orange: Czy włączenie blokady usług elektronicznych wystarczy by nie być obciążonym opłatami? Czy też trzeba się wypisywać z czegoś co się nie zamawiało na jakiś dziwnych stronach? Po dopisaniu www następuje przekierowanie na http://cpx3.allcpx.com/unsub gdzie trzeba podać numer telefonu!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Red Light Videos

Blokada usług premium i blokada na usługi elektroniczne chroni przed wszystkim.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Red Light Videos

Witam,

Również otrzymałem wiadomość od Orange o podobnej treści:

Witamy w RedLightVideos.
Adres URL to http://www.redlightvideos.com/mm/pl. Twój numer konta to XXXXXXXX

 

Nie ma żadnej informacji o opłatach jak również o wycofaniu płatnej subskrypcji.

W usługach dodatkowych na Mój Orange nie ma nic o aktywnych usługach tego typu.

 

Nie wiem nawet jak mam z tego zrezygnować ponieważ wchodząc na stronę podaną kilka postów wyżej: redlightvideos.com/lp/mm/pl/unsub/index.html automatycznie odsyła mnie na bardzo podejrzaną stronę gdzie trzeba podać swój nr telefonu.

 

Na pewno za-subskrybowanie nie nastąpiło z mojej inicjatywy. Dodam, że od razu włączyłem blokady.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Red Light Videos

Hejka @Paki9 czy udało się rozwiązać tą sprawę ? Jeśli tak, a któryś z postów się do tego przyczynił, to śmiało oznacz go jako rozwiązanie, ułatwi to wyszukanie pomocy innym osobom z podobnym problemem.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Red Light Videos

Trzeba wpisac:

Www.redlightvideos.com/lp/mm/pl/unsub/index.html

Podac nimer telefonu ktory aktywowal subskrypcje, pin ktory przyjdzie w wiadomosci i gotowe


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Red Light Videos

Ja właśnie zadzwoniłam do Orange i zablokowali mi tą subskrypcję. Pan mówił na infolinii że jak przyjdzie faktura do zapłaty, to trzeba złożyć reklamację na te usługi.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Red Light Videos

Tylko potwierdzam, że problem jak był tak jest. Dzisiaj dostałam takiego SMSa i dwoniłam na infolinię żeby mi powyłączali i poblokowali wszystko co się da. A babka na infolinii uparcie próbowała mi wmówić, że ja coś kliknęłam i że oni żadnego problemu nie mają.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Red Light Videos

Nie uzyskacie żadnej pomocy ze strony Orange. Dostałem e-maila na który mam napisać reklamacje ale odzewu zero. Co z tego że zablokują usługi premium.

 

Trzeba jasno powiedzieć że zablokowanie usługi danemu abonentowi to drobne działanie a nie rozwiązanie problemu. 12.99 zł pobrane a wy cieszcie się że nie musicie płacić więcej bo zablokowaliśmy wam usługi premium i więcej już się subskrypcja nie odnowi. 🙂 

Przemnóżcie to razy milion abonentów zobaczcie jaka kwota Wam wyjdzie. 

W najbardziej głupiej odpowiedzi jaką dziś dostałem w BOKU było to, że Orange nie jest w stanie pomóc mi w załatwieniu tej reklamacji. Ponieważ oni tylko pobierają opłatę od klienta i przekazują ją usługodawcy ( oczywiście pan nie był mi wstanie powiedzieć nawet komu ) na podstawie informacji od niego, że taką usługę sobie zażyczyłem. 

Fajnie prawda?  

Powiedzcie co można pomyśleć o operatorze który w XXI wieku współpracuje z firmami wyłudzającymi pieniądze i mimo wielu telefonów w sprawie reklamacji nie zrobił do dziś nic by taki proceder nie dotykał jego klientów prócz blokady usługi?  Mi to pachnie na cichym przyzwoleniu i zatykaniu ust abonentom. 

Ilu ludzi zapłaci za to zanim się zorientuje albo w natłoku spraw nie zastanowi się nad sms który otrzymało. Ile nieletnich dzieci mających telefony zapłaci za to ze nie czyta takich smsmów..

Nie pozwalajmy okradać się na drobne kwoty i cieszyć się tym że może w przyszłości blokada czegokolwiek uchroni nas przed okradaniem naszych portfeli. 

 

Dzwońcie ludzi do BOKU i nie dajcie się spławiać!  Albo po prostu odejdźcie do innych sieci gdzie dbają o klienta!