Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rabat Orange Open na usługach mobilnych po przejściu na Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rabat Orange Open na usługach mobilnych po przejściu na Orange Love

Witam,

12 grudnia został mi wyłączony rabat Orange open dla nr xxxxxxxxx .Korzystam z wielu Waszych usług: internet/tel stacjonarny/ tv / tel komórkowy ( umowę Orange love podpisałam 4 grudnia br. Ponadto od kwietnia br.  korzystam również z Orange Energia.

Proszę podać mi powód wyłączenia rabatu.Oczekuję odpowiedzi ,a przede wszystkim liczę że rabat zostanie ponownie włączony,

Z poważaniem

 

Teodora N-M

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rabat Orange Open na usługach mobilnych po przejściu na Orange Love

@dorkaniska Otóż gdy ja podpisywałem nowe umowy albo aneksy, a do wcześniejszych miałem jakieś rabaty, to z dniem wprowadzenia tych nowych do systemu także dostawałem SMSa o wyłączeniu rabatu... Przy spełnianiu warunków do korzystania z jakiegoś Rabatu Orange (zmieniano w historii ich nazwy) warto się dopytać w BOK czy przy kolejnych fakturach taki rabat będzie uwzględniony. I tak u mnie było, kolejne faktury dla bieżących umów-usług uwzględniały przysługujące rabaty.  Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę co pisze @Piotrekk85, że rabat przysługuje dla odrębnych usług, a nie tych, które wchodzą w pakiet Orange Love, bo wysokość opłat łącznych za pakiet i tak jest sam w sobie atrakcyjny, zdecydowanie mniejsze niż gdyby mieć odrębne umowy na każdą z usług.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Rabat Orange Open na usługach mobilnych po przejściu na Orange Love

@dorkaniskaJeśli chcesz znać powód to proponuje kontakt z BOK 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rabat Orange Open na usługach mobilnych po przejściu na Orange Love

Zgodnie z regulaminem promocji Orange Love usługi które wchodzą w skład pakietu nie są uwzględniane przy rabacie Orange open. Jeśli ktoś inaczej Cię zapewniał, złóż reklamację.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rabat Orange Open na usługach mobilnych po przejściu na Orange Love

@dorkaniska Otóż gdy ja podpisywałem nowe umowy albo aneksy, a do wcześniejszych miałem jakieś rabaty, to z dniem wprowadzenia tych nowych do systemu także dostawałem SMSa o wyłączeniu rabatu... Przy spełnianiu warunków do korzystania z jakiegoś Rabatu Orange (zmieniano w historii ich nazwy) warto się dopytać w BOK czy przy kolejnych fakturach taki rabat będzie uwzględniony. I tak u mnie było, kolejne faktury dla bieżących umów-usług uwzględniały przysługujące rabaty.  Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę co pisze @Piotrekk85, że rabat przysługuje dla odrębnych usług, a nie tych, które wchodzą w pakiet Orange Love, bo wysokość opłat łącznych za pakiet i tak jest sam w sobie atrakcyjny, zdecydowanie mniejsze niż gdyby mieć odrębne umowy na każdą z usług.

Anonim

Nie dotyczy

Rabat Orange Open na usługach mobilnych po przejściu na Orange Love

@dorkaniska, potwierdzam, co rzekł @Misiek62. Orange Love to pakiet usług i tylko współdzielone z tym pakietem osobne usługi mają przysługujący rabat. Będzie to widać na drugiej fakturze, czyli po jednym cyklu miesięcznym, ponieważ na pierwszej dochodzą doliczenia z tytułu nie zazębiających się starych usług z nowym Orange Love. W przypadku wątpliwości, jak wspominali poprzednicy, masz prawo to wyjaśnić dostępnymi kanałami.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Rabat Orange Open na usługach mobilnych po przejściu na Orange Love

@dorkaniska

jeśli któraś z wyżej wymienionych odpowiedzi okazała się dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.