Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyspieszenie prędkości internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przyspieszenie prędkości internetu

Witam. Od około miesiąca posiadam internet LTE dla domu. Internet sprawuje się dobrze, ale jest pewien problem. Gdy modem mam podpięty przez USB do komputera prędkość wynosi około 5-15mb/s, a gdy jest odłączony od komputera prędkość osiąga nawet 40mb/s. Czy da się coś zrobić aby prędkość na komputerze się zwiększyła? Jakaś karta sieciowa czy coś w tym rodzaju pomoże? Posiadam modem Orange Airbox 2.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Przyspieszenie prędkości internetu


WojciechWojcik napisał(-a):

Przenoszenie komputera do innych pokojów raczej mija się z celem. Kumpel przyniósł mi już kartę sieciową, ale po 3-4h narazie nie widać szczególnych efektów. Najgorsze jest to, że nie da się tego przeprowadzić po kablu bo modem ma wejście tylko na microUSB. Chyba będę musiał kupić router z wejściem na USB i poprowadzić to przez kable bo nie widzę innego rozwiązania. Jeśli jest jakaś inna opcja jeszcze to chętnie wysłucham.


@WojciechWojcik Zobacz cos router

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przyspieszenie prędkości internetu

A masz inne urządzenie? ew pożyczyć na chwilę.

Bo to może być sprzęt albo zasięg i ciężko coś doradzić.
Ew sprawdź w innym miejscu (pokoju), o ile to możliwe.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przyspieszenie prędkości internetu

Przenoszenie komputera do innych pokojów raczej mija się z celem. Kumpel przyniósł mi już kartę sieciową, ale po 3-4h narazie nie widać szczególnych efektów. Najgorsze jest to, że nie da się tego przeprowadzić po kablu bo modem ma wejście tylko na microUSB. Chyba będę musiał kupić router z wejściem na USB i poprowadzić to przez kable bo nie widzę innego rozwiązania. Jeśli jest jakaś inna opcja jeszcze to chętnie wysłucham.

Anonim

Nie dotyczy

Przyspieszenie prędkości internetu


WojciechWojcik napisał(-a):

Przenoszenie komputera do innych pokojów raczej mija się z celem. Kumpel przyniósł mi już kartę sieciową, ale po 3-4h narazie nie widać szczególnych efektów. Najgorsze jest to, że nie da się tego przeprowadzić po kablu bo modem ma wejście tylko na microUSB. Chyba będę musiał kupić router z wejściem na USB i poprowadzić to przez kable bo nie widzę innego rozwiązania. Jeśli jest jakaś inna opcja jeszcze to chętnie wysłucham.


@WojciechWojcik Zobacz cos router


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przyspieszenie prędkości internetu

Router super tylko cena zaborowa. No nic - poczekam jeszcze trochę i chyba przeżucę się na światłowody bo nie widzę innego rozwiązania. Sygnał nie jest taki tragniczy więc jakoś dam sobie radę 😉 Dziękuje za pomoc!