Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Witam
Jak wygląda sprawa przejścia na światłowód z LTE?
Mam jeszcze umowę na około rok. Czy będą mnie dotyczyć jakieś kary, czy będą to dwie umowy?

Wymieniam tylko internet na światło i TV sat na stream 4K; czy jest szansa uzyskać więcej GB dla telefonu? Zamiast 5GB które mi zostaną po zabraniu karty DATA? Czy jest szansa zrezygnować w ogóle z abonamentu na telefon? Przed upływem umowy bez ponoszenia kar?

 

Czy dekoder Samsunga wspiera HDMI-CEC?

Pozdrawiam

Kuba

18 ODPOW. 18

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Hejka.

 

- możesz z migrować na dostęp światłowodowy (dotychczasowa umowa jest rozwiązywana bez kary)

- w formie migracji z Love 4G na Love po światłowodzie - niestety nie ma możliwości usunięcia usługi mobile

- Samsung nie wspiera HDMI-CEC

 

Pozdrawiam 🙂


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Migrację z LTE na FTTH możesz zrobić w dowolnym momencie bez ponoszenia kar i opłat aktywacyjnych. Nikt do Ciebie z Telesales nie dzwonił w tej sprawie? W przypadku możliwości technicznych migracji na FTTH każdemu zależy na tym żeby Ciebie zmigrować 😄

 

Z Orange Love 4G na Orange Love FTTH nie da się zrezygnować z komórki ale da się wybrać więcej internetu np. w Orange Love Extra masz internet bez limitu (10Gb z pełną prędkością a później zwalnia do 1Mb/s).

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu.


Pracuję w Orange
  • 6
  • 11
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Hej Szczęśliwy mężczyzna,

 

Jeśli przejdziesz na Światłowód w ofercie Orange Love to w podstawie pakiet internetu w ramach abonamentu Orange Love to 5GB.

Jeśli taka ilość internetu będzie dla Ciebie za mało to są 2 opcje powiększenia pakietu danych:

Jednorazowo jeśli chcemy dokupić pakiet:

5GB za 10zł Aktywacja SMS: AKT 5 GB pod nr 80147 lub 1GB za 3zł Aktywacja SMS: AKT GB pod nr 80147

Druga opcja to przy posiadaniu Orange Love na osobę indywidualną można dobrać internet mobilny (Wtedy taki pakiet rozliczany jest na konto) Cena standardowa (umowa 24 miesiące) jest za 39,99 zł za opcję 50GB (2GB w UE) a po rabacie za e-fakturę, zniżkę marketingową oraz rabat za łączenie usług wychodzi cena 19,99.

 

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Cześć, dzięki za odpowiedź. 
Jestem już po przyłączeniu FTTH, wszystko działa jak trzeba. 
Niestety w protokole instalatora ktoś kto przygotował umowę, nie zaznaczył odbioru poprzedniego urządzenia tj. dekodera sagemcom i karty do LTE (data). 
Logując się na konto Orange (płatności, zarządzanie kontem) mam od groma usług i dwie umowy zawarte z Orange. 

Jak wygląda migracja? Długo czeka się aż to wszystko scalą? Czy mam uciekać przed końcem 14-dni? A może to jakiś wałek i zostałem zrobiony na 2 umowy?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Jeśli posiadasz Love LTE z TV to nie ma możliwości migracji bez kar za zerwanie umowy. Możliwe migracja to z samego LTE oraz Love 2ULTE czyli LTE z komórką. Jeśli masz TV w Love LTE po SAT to nie migrujesz. To jedyna opcja z której nie da się zmigrować.
Dlatego technik nie miał zlecenia odbioru Dekodera, sim i tak się nie zdaje. Zostajesz z dwoma usługami.
Tak było do tej pory, ale upewnij się ba czacie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Migracja z Orange Love Internet 4G/TV/Tel.komórkowy 1/17 na Światłowód /TV/Tel.domowy 1/18

Widzę dopiero teraz w jaką minę się wpakowałem. Data zawarcia umowy przypada na 24-04-2019, instalacja i podpisanie umowy odbyło się w dniu wczorajszym z uwagi na weekend majowy tj. 06.05.2019.
Osoba odpowiedzialna za migracje zapewniła mnie, że wszystko zostanie załatwione według mojej myśli i tego co dla Kowalskiego byłoby korzystne. (nagrałem rozmowe, Wykop.pl etc - ewentualnie)

Z tego co widzę, dla handlowców liczą się tylko sprzedane umowy. 
Chyba jeszcze dzisiaj wygeneruje etykietę kurierską do DPD (został mi ostatni dzień na zwrot) Pomimo, że wczoraj dopiero podpisałem kwity.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Złóż reklamację, że wprowadzono cię w błąd i żądasz odłączenia usług TV SAT, i LTE, powinni dać szybko odpowiedź. Jeśli reklamacja będzie negatywna (choć Orange ma bzika na punkcie FTTH i pewnie reklamację uznają) zdążysz odstąpić od umowy w Salonie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Moje 14 dni jutro się kończy, a czat już nie działa :F


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

14 dni liczysz od zawarcia, podpisania umowy czyli od wczoraj.