Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy według promocji 720 zł zyskasz


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Przedłużenie umowy według promocji 720 zł zyskasz

Od kilku lat szukam możliwości podłączenia światłowodu w Katowicach w jednej z dzielnic Miasta będącego stolica regionu. Jednak okazuje sie to na razie nie możliwe. Chyba ze zajmę sie marketingiem Orange w rejonie zamieszkania. Co jednak nic mi nie gwarantuje. 

Po kolejnych miesiącach gdy skończyła mi sie umowa i przeszła w stan na czas nie określony. Na stronie Orange pojawiła sie promocja zyskujesz 720 lub 740 zł. Przedłużając umowę na Orange Love. Nie wiele sie nie namyślając. zaakceptowałem ofertę. I tu pojawił sie zong. Brak trzech bezpłatnych miesięcy za abonament. Złożyłem reklamacje z której sie dowiedziałem, że promocja to 10 zł co miesiąc przez 24 miesiące. Które to 10 zł i tak bym miał. Pozostawiam to bez komentarza. Bo mnie znowu zbanują  

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53353
  • 620

Przedłużenie umowy według promocji 720 zł zyskasz

@jerzysd  niedomówienia, gwiazdki, drobny druczek... To zmora sprzedażowa...  Zaraz pojawią się komentarze z cyklu " Widziały gały co brały", ale uważam, że podstawą dobrego PR jest uczciwa sprzedaż.. Taka bez kruczków.. Jak tu mieć zaufanie do firmy, która na początku współpracy ma niedomówienia? Wina i tak leży po środku, ale czasem wizerunek jest ważniejszy od abonamentu.. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Przedłużenie umowy według promocji 720 zł zyskasz

Na stronie Orange.pl często są błędy. Warto udokumentować zrzut ekranu - nie samym screenshotem. Jeśli zamawiałeś przy zmianie ofert, takie info było przez pewien czas. Obecnie info jest z zaznaczeniem dla nowych. Masz coś zachowanego?