Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie mogę zgłożyć skargę na konsultantów?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Gdzie mogę zgłożyć skargę na konsultantów?

gdzie mogę złożyć skargę na konsultantow o zle informacje i źle poinformowanie mnie na temat przesyłek i za mój stracony czas 

 

 

_______________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

witam

@Walentyna1982  w tym przypadku pozostaje Ci złożyć reklamację opisując dokładnie zaistniałą sytuację na infolinii poprzez czat lub telefonicznie i czekać na odpowiedź.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

witam


@slav72napisał(-a)

@Walentyna1982  w tym przypadku pozostaje Ci złożyć reklamację opisując dokładnie zaistniałą sytuację na infolinii poprzez czat lub telefonicznie i czekać na odpowiedź.


dziękuję mam imiona i nazwiska konsultantów mogę podać ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

witam

@Walentyna1982  tu na forum nie wolno (ochrona danych osobowych) ale w składanej reklamacji jak najbardziej.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

witam

@Walentyna1982 tu masz podane sposoby kontaktu: https://www.orange.pl/view/kontakt

To są oficjalne kanały składania reklamacji skargi itp. Na forum nie można podawać danych osobowych jak i przeprowadzonej rozmowy z konsultantem.

Anonim

Nie dotyczy

witam


@Walentyna1982napisał(-a)

gdzie mogę złożyć skargę na konsultantow o zle informacje i źle poinformowanie mnie na temat przesyłek i za mój stracony czas 


Można listem poleconym skargę wysłać 

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

witam

@Walentyna1982dostałaś wyczerpujące mam nadzieję odpowiedzi na Twoje pytanie. A tak z ciekawości z kolei ja zapytam Ciebie: czy Twoja umowa z Orange przewiduje rekompensaty za stracony czas? Na jakiej podstawie chcesz się domagać rekompensaty(?) za stracony czas? Pytam bo w sumie to mogłoby być ciekawe do ewentualnego wykorzystania dla innych.

Anonim

Nie dotyczy

witam

@j131 pytanie co prawda nie do mnie ale pozwolę wtrącić dwa słowa. Ogólnie regulaminy przewidują rekompensatę za brak działania usługi. Ale prawda jest taka, że przy obojętnie jakie umowie zareklamować możesz wszystko. Tu żadnych ograniczeń nie ma. Oczywiście inna kwestia jak odniesie się do tego usługodawca. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Gdzie mogę zgłożyć skargę na konsultantów?

@j131Słyszałem, że czasem są przyznawane rekompensaty "rzeczowe"  (bonifikaty abonamentowe, GB gratis, wymiana sprzętu na ten z wyższej półki), więc na coś można liczyć, choć to zależy od Operatora i rangi problemu...