Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy na neostrade


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na neostrade

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Internet domowy (etykieta: Neostrada) - Moderator Wiktor ◄

 

Cześć !

 

Mam pytanie czy też macie problem z przedłużeniem umowy na neostradę czy tylko ja  trafiam na dziwnych operatorów ?

Trzy razy próbowałem ją przedłużyć. Za pierwszym razem przysłano mi umowę na światłowód mimo, że zastrzegałem, że go nie chce bo nie przebywam aktualnie w miejscu instalacji. Za drugim razem Pani poinformowała mnie, że przesyła umowę na maila nazwano to e-umowę i będę mógł ją potwierdzić. Trzy dni czekałem na email i w końcu przedzwoniłem po raz trzeci. Pani stwierdziła, że czegoś takiego jak e-umowa nie ma. Nie może mi przedłużyć umowy, ale ona się przedłuży automatycznie o 6 miesięcy na takich samych warunkach jak poprzednia. No i właśnie dostałem rachunek... 2.5 razy większy niż normalnie. No krew mnie zalewa...

Czy to jest normalne w Orange ?

 

Jarek

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na neostrade

Nie jest normalna większa kwota - złóż reklamację.

A przy okazji dopytam bo nie wiem czy dobrze Cię rozumiem. W Twojej lokalizacji jest światłowód a chciałbyś przedłużyć usługi po linii miedzianej?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na neostrade

Tak. Jest światłowód, a ja chce nadal neostrade. Przynajmniej jeszcze przez rok. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na neostrade

W niektórych lokalizacjach nie ma już możliwości przedłużenia umowy na miedzi w takiej sytuacji - można korzystać tylko z tzw. automatycznego przedłużenia. Być może przez to zamówienia poszły do anulowania.

A masz konto na mój Orange? Jeśli tak, to sprawdź ostatnie zlecenia - może tam jest więcej info.